Zmiany w Arche

0
1016
Fot.: Arche

Arche kolejny raz pokazuje, że idzie własną ścieżką. Tym razem chodzi o formę komunikacji zmiany, która ma być ogłoszona 17 stycznia. Co oznacza hasło „Nastąpi koniec”?

Otrzymaliśmy w tej sprawie bardzo krótką i niejasną informację prasową.

„Arche informuje o końcu

„Coś się kończy, a coś się zaczyna” oraz „Nastąpi koniec” – tak brzmią tajemnicze komunikaty, które 13 stycznia pojawiły się na wszystkich kontach w social mediach hoteli z Grupy Arche. To co kryje się pod hasłami wyjaśni się 17 stycznia 2022 roku o godz. 12:00 na kontach na Facebooku i Instagramie Arche Hoteli.

Mając na uwadze ostatnie sukcesy Grupy w tym tytuł największej Polskiej Sieci Hotelowej 2021 roku nic nie wskazuje na to by podjęto decyzję o zamknięciu sieci. Analizując ostatnie działania Arche, można wywnioskować, iż akcja może wiązać się z działaniami społecznymi.”

Zatem mylą się Ci, którzy czarny kolor grafiki odebrali jako znak żałoby. Wręcz przeciwnie, należy skupić się na powstaniu czegoś zupełnie nowego, a więc informacja ma charakter pozytywny. Czym zaskoczy nas grupa? Możemy tylko spekulować.

Domysłów na rynku jest wiele, co oznacza, że firma zwróciła na siebie uwagę i branża zgaduje o co może chodzić. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się czego dotyczy komunikacja, ale nie chcąc popsuć efektu, czekamy na oficjalne wyjaśnienie, które będzie podane do publicznej wiadomości 17 stycznia o godz. 12:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.