Roeske nowym wiceprezesem zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich

0
1301
Rada Nadzorcza Międzynarodowych Targów Poznańskich zdecydowała o powierzeniu Elżbiecie Roeske funkcji wiceprezesa zarządu do zakończenia bieżącej kadencji, która upływa w 2019 roku. Zmiana na tym eksponowanym stanowisku nastąpi wraz z początkiem maja. Roeske będzie odpowiedzialna m.in. za nadzór nad pracą centrum wystawienniczo-kongresowego.

Nowa wiceprezes Międzynarodowych Targów Poznańskich jest absolwentką miejscowej Akademii Ekonomicznej na kierunku zarządzanie i marketing. Z obecnym pracodawcą związana jest od przeszło 23 lat. W tym czasie piastowała stanowiska związane z zarządzaniem i organizacją imprez targowych, począwszy od poziomu referenta, poprzez stanowisko kierownika zespołu organizacji tragów, aż do dyrektora grupy produktów MTP. Obecnie Roeske koordynuje blisko dwadzieścia projektów, w tym grupę targów branży meblarskiej, medycznej czy modowej.

Międzynarodowe Targi Poznańskie są liderem krajowego przemysłu targowego – posiadają ok. 50% udziału w tym sektorze w Polsce. W portfolio spółki widnieje ponad sto targów, które są organizowane w cyklach rocznych lub dwuletnich. Ponadto MTP współpracują z ministerstwami, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, stowarzyszeniami i izbami gospodarczymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.