Nowy Arche Hotel rozpoczął działalność

0
509
W Warszawie rozpoczął działanie Arche Hotel Geologiczna.  Nowa, 3 gwiazdkowa placówka mieści się na granicy Włoch i Ochoty.

Nowy Arche Hotel rozpoczął swoją działalność na Ulicy Ekologicznej w Warszawie. Nowy placówka oferuje 10 pokojów hotelowych oraz aż 70 hotelowych. Cały obiekt zajmuje około 150 metrów powierzchni kwadratowej. Jest to czwarty obiekt miejski, należący do sieci.

Nowy budynek ma sześć pięter, na których możemy znaleźć 6 apartamentów, 49 pokoi dwuosobowych i kolejne siedem o podwyższonym standardzie. Pokoje te charakteryzują się widokiem na lotnisko oraz posiadaniem aneksów kuchennych. Dodatkowo jest 8 pokoi dla osób podróżujących samemu oraz 10 pokoi wieloosobowych.

Reklama

Pokoje są bardzo charakterystyczne. Są zaprojektowane w nowoczesnym stylu, jednak wyglądem odwołują się do betonowych ścian i drewnianych podłóg. Wszystko okrasza duża ilość bieli oraz szarości, wzmocnionych złotymi i granatowymi elementami.

https://www.instagram.com/p/BvjMFWqDVh7/

Hotel ma wiele ciekawych odwołań do kultury. Na korytarzach możemy zobaczyć obrazy związane ze sztuką nowoczesną, pochodzące spod ręki malarzy z Fundacji Leny Grochowskiej. Z kolei w różnych częściach hotelu, rozstawione będą „oldschoolowe” automaty z najpopularniejszą grą z lat 80, Pac-Manem.

Do dyspozycji klientów oddany został również podziemny parking, który może pomieścić 40 pojazdów, natomiast przed samym budynkiem jest jeszcze 10 miejsc. W obiekcie znajduje się również restauracja, która w ciepłym sezonie, będzie udostępniać taras i posiłki z grilla na świeżym powietrzu.

Dyrektorem hotelu jest Małgorzata Gipsiak, poprzednio zastępca dyrektora generalnego i kierownik gastronomii w Golden Tulip Airport, znajdującym się tuż obok Arche Geologiczna.

To już 4 hotel sieci w Warszawie. W najbliższej przyszłości sieć planuje otworzyć jeszcze 2 hotele, w Żninie oraz Pile.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!