Orbis inwestuje na Bałkanach. Powstanie ibis Styles w Sarajewie

0
187
Grupa Hotelowa Orbis S.A. zawarła kolejną umowę franczyzową z Tareq Hospitality d.o.o. Sarajevo, lokalnym partnerem i inwestorem. Na jej mocy w stolicy Bośni i Hercegowiny powstanie premierowy obiekt pod szyldem ibis Styles, który do użytku zostanie oddany już w drugiej połowie tego roku.

„Podpisanie kolejnej umowy franczyzy na hotel ibis Styles – marki innowacyjnej, lubianej i rozpoznawalnej w Europie, potwierdza, że Orbis dynamicznie się rozwija i konsekwentnie realizuje swoje plany rozwojowe w południowej części Europy” – mówi Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbisu.

Ibis Styles Sarajevo przyjmie pierwszych gości w drugiej połowie b.r. Po gruntownej modernizacji dotychczasowego obiektu, hotel ma liczyć 186 pokoi.

Reklama

„Po zakończonej modernizacji tego centralnie położonego hotelu, oferującego dzisiaj 69 pokoi, nieruchomość dołączy do sieci ibis Styles w drugiej połowie tego roku, a następnie rozbuduje hotel o 117 nowych pokoi. Reprezentujący jedną z najdynamiczniej rozwijających się i znanych na całym świecie marek AccorHotels, hotel ibis Styles Sarajevo wzbogaci standardy jakości lokalnej branży turystycznej i MICE oraz stanie się ważnym graczem dla lokalnej gospodarki generującym nowe stanowiska pracy” – zachwala Enes Kazazic, przedstawiciel inwestora.

Niedawno został również otwarty pierwszy hotel z serii Ibis Styles w Warszawie, o czym pisaliśmy w oddzielnym artykule.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.