Orbis inwestuje na Bałkanach. Powstanie ibis Styles w Sarajewie

0
1273
Grupa Hotelowa Orbis S.A. zawarła kolejną umowę franczyzową z Tareq Hospitality d.o.o. Sarajevo, lokalnym partnerem i inwestorem. Na jej mocy w stolicy Bośni i Hercegowiny powstanie premierowy obiekt pod szyldem ibis Styles, który do użytku zostanie oddany już w drugiej połowie tego roku.

„Podpisanie kolejnej umowy franczyzy na hotel ibis Styles – marki innowacyjnej, lubianej i rozpoznawalnej w Europie, potwierdza, że Orbis dynamicznie się rozwija i konsekwentnie realizuje swoje plany rozwojowe w południowej części Europy” – mówi Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbisu.

Ibis Styles Sarajevo przyjmie pierwszych gości w drugiej połowie b.r. Po gruntownej modernizacji dotychczasowego obiektu, hotel ma liczyć 186 pokoi.

„Po zakończonej modernizacji tego centralnie położonego hotelu, oferującego dzisiaj 69 pokoi, nieruchomość dołączy do sieci ibis Styles w drugiej połowie tego roku, a następnie rozbuduje hotel o 117 nowych pokoi. Reprezentujący jedną z najdynamiczniej rozwijających się i znanych na całym świecie marek AccorHotels, hotel ibis Styles Sarajevo wzbogaci standardy jakości lokalnej branży turystycznej i MICE oraz stanie się ważnym graczem dla lokalnej gospodarki generującym nowe stanowiska pracy” – zachwala Enes Kazazic, przedstawiciel inwestora.

Niedawno został również otwarty pierwszy hotel z serii Ibis Styles w Warszawie, o czym pisaliśmy w oddzielnym artykule.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.