Senior Burrito Eater poszukiwany!

0
288
Fot. Kulinarnie Niepoważni

Jedna z nowych warszawskich restauracji zamieściła nietypowe ogłoszenie, w którym pisze iż poszukuje…zawodowych zjadaczy burrito. Osoby zatrudnione na tym stanowisku mogą liczyć na wynagrodzenie i oczywiście – przepyszne dania.

– Szukam dwóch ZAWODOWYCH POŻERACZY BURRITO (SENIOR BURRITO EATER)! Do twoich obowiązków będzie należało do profesjonalnych siedzenie na ławce pod lokalem i jeszcze bardziej profesjonalne pożeranie burrito – czytamy w ofercie pracy.

Restauracja oferuje:

Reklama
  • pracę u lidera w branży,
  • narzędzia podstawowe do pracy (burrito oraz ławkę),
  • ciepłą atmosferę (no chyba, że będzie deszczowo),
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie zamieściło MariCruz_mission burrito działające od niedawna w centrum Warszawy.

– Szukamy dziewczyn, chłopaków, studentów i nie. Muszą to być osoby, które kochają jeść i będą siedzieć na ławce przed restauracją do czterech godzin dziennie. Wszystko do ustalenia – mówią w rozmowie z nami. – Oczywiście otrzymają wynagrodzenie za pracę.

Jak można się zgłosić?


 Informacje na temat rekrutacji można też znaleźć na Instagramie restauracji w zakładce „Job”.

MariCruz działa w Warszawie od marca 2019 roku. Na miejscu można spróbować prawdziwego burrito – potrawy pochodzącej z Meksyku i kuchni Tex-Mex. W restauracji serwowane jest burrito z dzielnicy Mission w San Francisco – na podgrzewanej na parze tortilli, z dużą ilością świeżych składników. W menu są też nachosy z salsą i guacamole.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!