Do piątku tańsze bilety na Hotel Meeting

0
1096

Tylko do 29 kwietnia dostępne są tańsze bilety na konferencję Hotel Meeting w Gdańsku. Dołącz do grona hotelarzy i weź udział w rozmowach o rekrutacji, motywacji, wynagradzaniu i zarządzaniu personelem.

Hotel Meeting Gdańsk odbędzie się 12 maja w Hotelu Almond i w całości poświęcona będzie roli ludzi w hotelarstwie. Omówimy takie zagadnienia jak wynagradzanie pracowników, systemy prowizyjne w poszczególnych działach, jak dostosować system zarządzania do różnych pokoleń, jaką rolę odgrywa HR w zarządzaniu kryzysowym (covid, uchodźcy, wojna).

Nie zabraknie aktualnych danych dotyczących rynku pracy w sektorze HoReCa. Poznacie wszystkich trendy jakie rysują się przed branżą. Jedna z prezentacji będzie dotyczyła badań nad mózgiem i przełożenia wyników na budowanie doświadczeń gości, a więc naukowe ustalenia pomagające w tworzeniu najlepszych usług gościnności.

Wszystkich prelegentów i panelistów poznacie na stronie www.hotele.bsdpoland.pl. Tam również można kupić bilet na konferencję, ale również na wieczorne Hotelowe Party, czyli imprezę integracyjną hotelarzy, na której nie powinno Cię zabraknąć.

Bilety dostępne są w niższej cenie tylko do 29 kwietnia. Zapraszamy do rejestracji: https://hotele.bsdpoland.pl/rejestracja/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.