Do piątku tańsze bilety na Hotel Meeting

0
500

Tylko do 29 kwietnia dostępne są tańsze bilety na konferencję Hotel Meeting w Gdańsku. Dołącz do grona hotelarzy i weź udział w rozmowach o rekrutacji, motywacji, wynagradzaniu i zarządzaniu personelem.

Hotel Meeting Gdańsk odbędzie się 12 maja w Hotelu Almond i w całości poświęcona będzie roli ludzi w hotelarstwie. Omówimy takie zagadnienia jak wynagradzanie pracowników, systemy prowizyjne w poszczególnych działach, jak dostosować system zarządzania do różnych pokoleń, jaką rolę odgrywa HR w zarządzaniu kryzysowym (covid, uchodźcy, wojna).

Nie zabraknie aktualnych danych dotyczących rynku pracy w sektorze HoReCa. Poznacie wszystkich trendy jakie rysują się przed branżą. Jedna z prezentacji będzie dotyczyła badań nad mózgiem i przełożenia wyników na budowanie doświadczeń gości, a więc naukowe ustalenia pomagające w tworzeniu najlepszych usług gościnności.

Reklama

Wszystkich prelegentów i panelistów poznacie na stronie www.hotele.bsdpoland.pl. Tam również można kupić bilet na konferencję, ale również na wieczorne Hotelowe Party, czyli imprezę integracyjną hotelarzy, na której nie powinno Cię zabraknąć.

Bilety dostępne są w niższej cenie tylko do 29 kwietnia. Zapraszamy do rejestracji: https://hotele.bsdpoland.pl/rejestracja/

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!