Aukcja IGHP na rzecz WOŚP przyniosła 3200 pln!

0
319

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego w porozumieniu z Kamilem Maroszkiem i Karolem Weberem, przekazała na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy szkolenie „Profesjonalny recepcjonista – kreator doświadczeń Gości i efektywny sprzedawca”. Licytowało 15 osób, a ostateczna kwota została ustalona na 3 200 pln!

W ostatnim dniu aukcja została wzbogacona o voucher na dwudniowy pobyt w 5* hotelu Havet nad morzem, ze śniadaniem i obiadokolacją. Zatem zwycięzca otrzymuje wspaniałe szkolenie dla swojego zespołu oraz niezapomniany pobyt w zaprzyjaźnionym hotelu.

Zwycięzcą okazał się Pan Marek Szlachta, który licytował w imieniu Akademickiego Związku Sportowego, który posiada ośrodki w Gdańsku-Górkach Zachodnich, Zieleńcu i Wilkasach, gdzie jest dyrektorem.

Reklama

Przypomnijmy, że aukcja dotyczyła obszernego szkolenia, dedykowanego pracownikom recepcji, które prowadzone będzie przez dwie znane osobowości hotelarskie z wieloletnim doświadczeniem – Karola Webera i Kamila Maroszka.

Dwudniowe spotkanie będzie naszpikowane praktyczną wiedzą i sprawdzonymi w najlepszych hotelach wskazówkami dotyczącymi – budowania relacji i komunikacji z Gośćmi, kreowania pozytywnych doświadczeń, radzenia sobie z zażaleniami oraz efektywnej sprzedaży oferty pobytu i optymalizacji przychodu z dodatkowych usług w hotelu. Szkolenie organizowane jest w wersji stacjonarnej w hotelu na terenie Polski, w formule zamkniętej i dedykowane jest pracownikom recepcji z jednego lub z kilku hoteli należących do właściciela, który wygrał aukcję. Maksymalna ilość uczestników w grupie wynosi 20 osób. Termin przeprowadzenia szkolenia: do końca roku 2021.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcy, a także bardzo dziękujemy IGHP oraz trenerom, którzy zainicjowali tę akcję.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!