Da Grasso z nowym menu sezonowym

0
809
Fot.: Materiały prasowe Da Grasso

Od 3 kwietnia w restauracjach Da Grasso dostępne będzie nowe menu sezonowe. Znajdą się w nim trzy nowe propozycje: pizza, wrap i burger Caprese, których motywem przewodnim będą: świeża mozzarella, pomidory i pesto.

Pizza Caprese, podobnie jak większość propozycji Da Grasso z tej kategorii, dostępna będzie w trzech rozmiarach: 42, 32 oraz 24 cm. Zarówno pizza i jak wrapy to propozycje wegetariańskie, dlatego stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które chcą spróbować nowych, wiosennych smaków, a jednocześnie eliminują potrawy mięsne z codziennej diety. Z kolei burgery będą dostępne również w atrakcyjnych zestawach – z dodatkiem frytek oraz napoju Pepsi.

Nowe propozycje zastąpią jesienno-zimowe menu sezonowe, które dotychczas dostępne było w restauracjach Da Grasso. Ponadto odświeżony zostanie m.in. pakiet deserowy (dostępny w wybranych lokalizacjach), który będzie wzbogacony o dwa napoje: kawę mrożoną Ice Strawberry Latte oraz Tropical Ice Tea.

Pełna oferta (z opisem poszczególnych propozycji) już od 3 kwietnia będzie dostępna również na stronie internetowej sieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.