Polska branża eventowa doczekała się swojej olimpiady!

0
830
Na co dzień sami zajmują się organizacją dużych wydarzeń branżowych, ale na te trzy dni wyjątkowo staną się uczestnikami igrzysk sportowych. Hotel Arłamów przygotowuje się właśnie do organizacji pionierskiego w naszym kraju eventu pod hasłem „Arłamów MICE Games”. Od 1 do 3 lipca przedstawiciele agencji eventowych będą mieli okazję zmierzyć się w kilku olimpijskich konkurencjach na terenie obiektu zlokalizowanego w malowniczych Bieszczadach.

Golf, piłka nożna, triathlon, wspinaczka, strzelectwo, bieganie, sporty siłowe, a także Air Force Games – właśnie w tych dyscyplinach będą mogli sprawdzić się eventowcy, którzy zdecydują się wziąć udział w pierwszej edycji branżowej olimpiady. Gospodarzem wydarzenia będzie znakomicie przystosowany pod względem infrastrukturalnym do sportowej rywalizacji Hotel Arłamów, który na przełomie maja i czerwca gościł przygotowującą się do Mistrzostw Świata w Rosji reprezentację Polski.

Nieco w cieniu zawodów odbędzie się także debata, której motywem przewodnim będzie kwestia aktualnych wyzwań stojących przed branżą eventową. Panel dyskusyjny poprowadzą redaktorzy portalu MeetingPlanner.pl, który objął patronat merytoryczny nad Arłamów MICE Games, a wśród dyskutantów pojawią się m.in. Marta Dunin-Michałowska (prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej), Sebastian Oprządek (prezes Klubu Agencji Eventowych), Cezary Wilemajtys (prezes SITE Poland), Łukasz Adamowicz (wiceprezes Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel), czy też Marta Kicler (Prezes MPI Poland).

Lipcowe wydarzenie ma umożliwić pracownikom branży MICE wymianę doświadczeń, pomóc w jej integracji, a także wyeksponować atuty czterogwiazdkowego Hotelu Arłamów, który może poszczycić się wieloma wyróżnieniami. Podkarpacki obiekt został już uhonorowany m.in. tytułami World Travel Awards w kategorii Poland’s Leading Hotel (Najlepszy Hotel w Polsce, za lata 2014 i 2015), Hotel z Pomysłem 10-lecia (2017), Top Hotel, Best Hotel Award – premiera roku (2014), World Golf Awards w kategorii Poland’s Leading Golf Hotel (2014), Prime Property Prize – Inwestycja Roku na rynku hotelarskim (2014), Inspirujące Spa oraz Najpiękniejsze Spa, przyznawane przez branżowy magazyn „EDEN”.

Hotel Arłamów to wszechstronny obiekt o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym, położony w samym sercu Bieszczad. Do dyspozycji oferuje gościom 254 pokoje oraz 16 luksusowych apartamentów – z każdego z nich roztacza się wspaniały krajobraz Gór Słonnych i Pogórza Przemyskiego. Ponadto na terenie hotelu znajduje się imponujący kompleks konferencyjny, którego przestrzeń wystawiennicza zajmuje łączną powierzchnię 4300 m2., zaś mniejsze o niespełna połowę patio może pomieścić nawet 1500 osób.

Wizytówką Hotelu Arłamów jest jednak nowoczesna strefa Spa & Wellness oraz Centrum Sportowe, które zostało zaadaptowane do uprawiania aż 24 dyscyplin. Pełnowymiarowe boiska ze sztuczną i naturalną nawierzchnią stanowią prawdziwy raj dla piłkarzy, a dla reprezentantów pozostałych sportów przygotowano boisko do rugby, halę sportową z parkietem do gry w piłkę ręczną, siatkówkę, czy koszykówkę, halę tenisową z dwoma kortami, cztery korty do squasha, dwie siłownie, salę fitness, ścianę wspinaczkowa, dwie strzelnice sportowe, pole golfowe, stadninę koni z krytą ujeżdżalnią, a także kompleks narciarski z dwoma wyciągami, trzema trasami zjazdowymi, wypożyczalnią sprzętu i szkółką narciarską.

 

Widok na cały kompleks z lotu ptaka; źródło: Hotel Arłamów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.