Czym warto zająć się w firmie w nowym roku

0
451
Fot.: Materiały prasowe Airport Hotel Okęcie

Początek roku to idealny czas na to, aby zrewidować dotychczasowe działania oraz zaplanować i przygotować się na nadchodzące wyzwania w firmie. Właściwe przygotowanie i wyznaczenie klarownych celów jest niewątpliwie kluczowym elementem udanej strategii na kolejne dwanaście miesięcy.

Noworoczna lista

Aby cały rok był dla firmy udany, warto już na samym jego początku zająć się kilkoma kluczowymi kwestiami. Wśród pięciu najważniejszych możemy spokojnie wymienić: określeniem celów strategicznych, analizę wyników i doświadczeń z minionego roku, zdefiniowanie planów dalszego rozwoju firmy, budowanie/umacnianie zespołu oraz motywowanie do działania.

Niezwykle istotne jest ustalenie tego, co firma chce osiągnąć w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy, a przegląd osiągnięć z poprzedniego roku oraz analiza błędów i doświadczeń są kluczowe dla skutecznego rozwoju firmy. Na tej podstawie można stworzyć skuteczny i przede wszystkim realny plan rozwoju.

Pomaga to także we wzmacnianiu relacji w zespole, co jest jednym z kluczowych elementów efektywnej pracy. Warto też opracować system motywacji pracowników, który sprawi, że zwiążą się oni z firmą mocniej i na dłużej.

Fot.: Materiały prasowe Airport Hotel Okęcie

W biurze, czy na wyjeździe?

To pytanie zadaje sobie wielu dyrektorów i prezesów. Czy lepiej zorganizować spotkanie noworoczne w burze, w którym mamy dostęp do pełnej dokumentacji i wszelkich danych, które mogą się nagle okazać potrzebne? Czy może pozwolić pracownikom na „przewietrzenie” głów i oderwanie się od biurowej codzienności, organizując spotkanie wyjazdowe?

I jedna i druga opcja ma swoje wady i zalety. Jednakże spotkania wyjazdowe pozwalają przede wszystkim na otwarcie umysłów i bardziej kreatywne podejście do problemów. Zmiana otoczenia sprzyja kreatywności i innowacyjnemu myśleniu, a to niejednokrotnie prowadzi do nowatorskich rozwiązań i strategii Oddzielenie zespołu od codziennych obowiązków i środowiska biurowego pozwala też, wbrew pozorom, skupić się na istotnych kwestiach. Co więcej, wspólne spędzanie czasu poza miejscem pracy buduje więzi między członkami zespołu, co przekłada się na lepszą komunikację i współpracę.

Początek roku to kluczowy moment dla każdej firmy. Właściwie zorganizowane spotkanie organizacyjne może wyznaczyć ton na kolejne miesiące i przyczynić się do osiągnięcia sukcesów. Warto więc wybrać odpowiednie miejsce, a jego organizację powierzyć doświadczonym specjalistom. Takim obiektem jest warszawski Airport Hotel Okęcie. Położony w południowo-zachodniej części Warszawy, przy zbiegu dróg krajowych: S2, S7, S8 jest miejscem o lokalizacji, do której łatwo dotrzeć na różne sposoby. Znajdują się w nim sale szkoleniowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt oraz trzy sale restauracyjne, w tym Sala Galaxy mieszcząca aż 360 osób, a także Aviator Bar & Longue.

Wyróżnia go nie tylko świetna lokalizacja, eleganckie wnętrza i dobrze wyposażone sale konferencyjne. To przede wszystkim doświadczeni pracownicy z ogromną wiedzą w swoich dziedzinach, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę i klimat tego obiektu, co potwierdzają liczne opinie Gości.

Airport Hotel Okęcie**** działa od 2001 roku i mieści się w Warszawie, 800. metrów od lotniska, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 24. Posiada 263 pokoi, z 515 miejscami noclegowymi. Hotel specjalizuje się w ofercie biznesowej, MICE, dysponuje imponującym centrum konferencyjno-eventowym, na które składa się: 17 sal konferencyjnych o powierzchni 2200 m2. Jego znakiem rozpoznawczym jest doskonała kuchnia, której specjałów kosztować można w pięciu punktach gastronomicznych: restauracjach, barach i czekoladziarni, rozlokowanych w różnych częściach hotelu. Do dyspozycji Gości ponadto są Centrum fitness oraz Centrum Wellness, bezpłatny Shuttle bus na lotnisko i z powrotem.

Infrastruktura, zaplecze, wyposażenie hotelu, a także zgrany zespół profesjonalistów wykonujących swoją pracę z pasją, umożliwiają realizację każdego wydarzenia biznesowego. Strona www: https://airporthotel.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.