Popeyes debiutuje w Blue City

0
694
Fot.: Materiały prasowe Popeyes Polska

Nowa restauracja sieci Popeyes w Blue City w Warszawie otworzyła swoje drzwi dla klientów 14 grudnia o godzinie 10:00. To piąta placówka marki fast-food w Polsce.

Pierwsze osoby, które stanęły w kolejce przed otwarciem, miały okazję skorzystać z darmowego poczęstunku. Oprócz tego, trzy osoby z początku kolejki otrzymały roczne vouchery na kanapki w ramach promocji. Muzyka na żywo i dekoracje miały na celu stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas otwarcia trzeciej restauracji Popeyes w Warszawie.

Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes CEE, wyraził satysfakcję z nowego otwarcia i zapowiedział dalszy rozwój sieci w nadchodzącym roku. Z jego słów wynika, że 2024 rok przyniesie nowe wyzwania i możliwości dla marki, które mają przyciągnąć jeszcze więcej klientów.

– Popeyes w Blue City to piąta restauracja, którą otwieramy w Polsce i zarazem ostatnia w tym roku. Planujemy zakończyć ten rok z przytupem, w naszym Popeyesowym stylu – ma być głośno, kolorowo i przede wszystkim smacznie. A przed nami 2024 i kolejne wyzwania, których nie możemy się już doczekaćmówi Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes CEE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.