Nowa dyrektor regionalna IGHP w województwie dolnośląskim

0
567
Stanowisko dyrektor regionalnej Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na Dolnym Śląsku objęła Joanna Stypa – Loręc. Jest również dyrektorką dwóch wrocławskich hoteli – Hotelu Patio oraz Hotelu Duet.

Joanna Stypa – Loręc ukończyła Technikum Hotelarskie we Wrocławiu oraz jest absolwentką kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie Exbud Wrocław SA, będącej właścicielem Hotelu Exbud we Wrocławiu. Rozwijała tam swoją ścieżkę rozwoju zawodowego, przechodząc wszystkie poziomy stanowisk w hotelu. W 2005 r. zaczęła pełnić funkcję managera ds. marketingu i sprzedaży w CRH Patio Sp. z.o.o., firmie, która jest właścicielem trzygwiazdkowych hoteli we Wrocławiu – Hotelu Patio i Hotelu Duet. Po 11 latach została dyrektorką hoteli i prezesem spółki. W swoich obiektach wprowadza usprawnienia i elastyczny model zarządzania bazujący na wykorzystaniu wiedzy i potencjału współpracowników. W marcu natomiast została nową dyrektor regionalną IGHP w województwie dolnośląskim, zastępując Macieja Knyrka, który pozostaje w Izbie jako członek Rady.

Rynek hotelarski na Dolnym Śląsku ma wciąż ogromny potencjał rozwojowy. Jako dyrektor regionalna IGHP skupię się na upowszechnieniu działań Izby w województwie oraz na częstszej komunikacji pomiędzy hotelarzami z mojego regionu. Będę dążyć także do zacieśniania współpracy z władzami samorządowymi i reprezentować członków Izby we wspólnych rozmowach – mówi Joanna Stypa-Loręc, dyrektor regionalna IGHP.

Dyrektorzy regionalni IGHP odpowiedzialni są m.in. za usprawnienie komunikacji w środowisku hotelarskim, upowszechnienie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, dbanie o obecnych członków oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z 14 regionów, które mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego to organizacja działająca w branży hotelarskiej. Jest najbardziej wpływową organizacją w branży, dba o interesy hotelarzy, również na arenie międzynarodowej oraz promuje społeczną odpowiedzialność biznesu w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj