Warszawska mapa hotelowa wzbogaci się o niebanalne miejsce

0
113
Z racji niesłabnącego zainteresowania noclegami w stolicy nie tylko ze strony turystów, ale także biznesmenów, marka NYX wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. W ciągu dwóch najbliższych lat zostanie wzniesiony w Warszawie nieszablonowy hotel stanowiący jedną z trzech składowych imponującego kompleksu Varso.

Spektakularny obiekt będzie utrzymany w czterogwiazdkowym standardzie i poza pokaźną ilością pokoi (331) zaoferuje gościom wypoczynek w innowacyjnym otoczeniu sztuki, muzyki i designu. Premierowy w Polsce hotel pod szyldem NYX, którym zarządzać będzie sieć Leonardo, planowo ma zainaugurować swoją działalność w 2020 r. Zostanie ulokowany w jednym z trzech wielofunkcyjnych budynków Varso, które powstają już u zbiegu alei Jana Pawła II i ulicy Chmielnej. Łączna powierzchnia 15-piętrowego hotelu ma obejmować bagatela 20 tys. m2. Odwiedzający będą mogli korzystać także z tarasu widokowego, restauracji oraz baru ulokowanego na samym szczycie sąsiedniego Varso Tower, który będzie jednym z najwyższych wieżowców na Starym Kontynencie, nieznacznie wyprzedzając m.in. londyński The Shard.

Reklama

NYX to nazwa inspirowana imieniem greckiej bogini nocy. Placówki tej sieci działają już w wielu europejskich miastach – Mediolanie, Madrycie, Pradze, Monachium, a także Tel Awiwie i Jerozolimie. W niedalekiej przyszłości marka planuje inauguracje kompleksów w kolejnych niebanalnych lokalizacjach.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.