LSI Software zaprasza na Targi EuroGastro i World Hotel

0
953
Fot.: Materiały prasowe LSI Software

Już 17-19 maja w Nadarzynie pod Warszawą odbędzie się jedno z największych wydarzeń dla branży HoReCa − Targi EuroGastro i World Hotel. Ta wyjątkowa impreza jest jedyną w swoim rodzaju okazją, aby osobiście spotkać się z przedsiębiorcami z całego świata oraz zobaczyć najlepsze innowacje dedykowane gastronomii i hotelom. Nie zabraknie tam również zespołu LSI Software, który zaprezentuje szereg nowoczesnych rozwiązań.

Rozwiń swój biznes
Wszystkim odwiedzającym Targi EuroGastro i World Hotel, którzy chcą poznać innowacyjne oprogramowania usprawniające działanie biznesu polecamy odwiedzić LSI Software – w tym roku firma będzie prezentować ofertę aż na dwóch stoiskach w PTAK WARSAW EXPO.

Przy pierwszym z nich − B2.74 − zespół LSI zaprezentuje sprzęt, aplikacje, systemy i moduły dedykowane gastronomii i hotelom, które pozwalają zwiększyć zyski działalności m.in. poprzez optymalizację pracy personelu czy też wydajniejsze i bardziej rentowne funkcjonowanie biznesu. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się również w jaki sposób rozwiązania te umożliwiają profesjonalną obsługę klientów oraz dlaczego gwarantują ich zadowolenie. Przy stoisku będzie można zadawać mnóstwo pytań ekspertom z LSI oraz wspólnie z nimi poszukiwać pomysłów na zwiększenie efektywności biznesu.

Poznaj Pudu Roboty
Drugim stoiskiem LSI Software, do którego obowiązkowo trzeba się wybrać jest B.273. Zespół zaprezentuje tam nowoczesne Pudu Roboty, czyli wyjątkowych pomocników kelnerów i obsługi hotelowej. Odwiedzający poznają aż trzy modele robotów.

Pierwszym z nich będzie BellaBot. To innowacyjny robot-kelner w kształcie kota, który potrafi m.in. sprawnie i szybko dowozić potrawy do stolików w restauracji, nawiązywać interakcje z Gośćmi, a nawet zapraszać ich do lokalu. Drugi model to KettyBot, który nie tylko jest doskonałym dostawcą, ale i robotem-marketerem. Posiada on ekran wbudowany w korpus, na którym można wyświetlać wszelkie materiały reklamowe, a tym samym efektywnie zachęcać klientów do skorzystania z oferty. Trzecim modelem, którego poznają uczestnicy targów jest HolaBot. To robot przystosowany z kolei do zbierania brudnych naczyń przez co doskonale sprawdza się w gastronomii.

Zespół LSI chętnie podzieli się z każdym ekspercką wiedzą dotyczącą funkcjonalności i technologii Pudu Robotów oraz doradzi w jaki sposób najlepiej wykorzystać je w danej działalności.

Co więcej, każdy kto odwiedzi stoisko LSI Software z robotami Pudu (B.273) będzie mieć możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie, w którym będzie można wygrać nagrodę o wartości 12 tys. zł!

Obecność obowiązkowa!
Podczas Targów EuroGastro i World Hotel można będzie również poznać rozmaite nowinki branżowe, dyskutować z ekspertami z różnych zakątków świata czy też nawiązać korzystne współprace biznesowe. Uczestnicy będą mogli odwiedzić aż ok. 580 wystawców rozmieszczonych przy stoiskach na ogromnej powierzchni targowej PTAK WARSAW EXPO (24 000 m2!). Jak widać, warto zarezerwować w kalendarzu datę 17-19 maja, aby wybrać się na to fantastyczne wydarzenie. Polecamy już dziś odebrać bezpłatną wejściówkę, ponieważ ich liczba jest ograniczona. Do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.