Costa Coffee otworzyła lokal na krakowskim lotnisku

0
1534
Popularna sieć kawiarni uruchomiła kolejny lokal. Odwiedzać go będą jednak nie tylko mieszkańcy Krakowa, ale również turyści, ponieważ kawiarnia znajduje się na lotnisku w Balicach. Nowy punkt otworzony został pod koniec sierpnia bieżącego roku.

Costa Coffee wciąż pracuje nad rozwojem sieci na krajowym rynku. Po wdrożeniu nowego konceptu na lotnisku Chopina w Warszawie, druga pod względem wielkości na świecie sieć kawiarni postanowiła otworzyć kolejny lokal w segmencie air – tym razem na Lotnisku im. Jana Pawła II Kraków-Balice.

„W lipcu tego roku udało się nam otworzyć 150. kawiarnię Costa Coffee w Polsce. Po tym sukcesie nie zwalniamy tempa i kontynuujemy nasze plany ekspansji na krajowym rynku – tym razem otwieramy lokal w ważnej lokalizacji w Krakowie, jakim jest drugie pod względem liczby obsługiwanych pasażerów w kraju lotnisko” – opowiada Andrzej Jackiewicz, dyrektor zarządzający Costa Coffee Europe.

Powierzchnia nowego lokalu Costa Coffee wynosi ponad 120 m2. W październiku tego samego roku planowane jest otwarcie następnej kawiarni tej sieci w stolicy Małopolski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.