Hotel Meeting: Technologia vs efektywność pracy w hotelu

0
664
Fot.: Horeca Business Club

W erze cyfrowej transformacji, hotelarstwo stoi przed wyjątkowymi wyzwaniami. Jak zbalansować postęp technologiczny z ludzkim aspektem pracy w hotelu? Jakie narzędzia mogą wspomóc codzienną pracę i komunikację między działami? Odpowiedzi na te pytania przyniesie nadchodzący panel dyskusyjny podczas konferencji Hotel Meeting.

📅 Data: 16 listopada 2023
📍 Miejsce: Airport Hotel Okęcie, Warszawa
🔗 Bilety i pełny program konferencji

Anna Pestilenz, właścicielka Hotelu Szafir, poprowadzi dyskusję na temat „Technologia kontra Człowiek: Przyjaciel czy wróg efektywności pracy w hotelu?”. Jej doświadczenie i praktyczne podejście zapewnią uczestnikom wartościowe wskazówki.

Do dyskusji dołączą paneliści:

Klaudia Romanowicz, Dyrektorka Generalna w Folwarku Łochów

Mateusz Lubojański, Kierownik ds. Operacji Hotelowych w Focus Hotels

Rafał Kincer, CEO w Royal Tulip Warsaw Apartments

Uczestnicy dowiedzą się, jakie wyzwania stoją przed branżą hotelarską w kontekście technologii i ludzkiego aspektu pracy. Czy i jak technologia może wspomóc człowieka w wybranych obszarach?

Ale to dopiero początek! Konferencja Hotel Meeting obfituje w atrakcje. Uczestnicy będą mieli okazję do udziału w warsztatach, debatach, poznania bogatej oferty wystawców. Gra Integracyjna z atrakcyjnymi nagrodami oraz Hotelowe Party z DJ’em, open barem i pysznym jedzeniem sprawią, że to wydarzenie zostanie na długo w pamięci.

Nie zwlekaj! Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i bądź na bieżąco z innowacjami w branży hotelarskiej.

📅 Data: 16 listopada 2023
📍 Miejsce: Airport Hotel Okęcie, Warszawa
🔗 Bilety i pełny program konferencji

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by być częścią przyszłości hotelarstwa. Do zobaczenia na konferencji Hotel Meeting!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.