Columbus Coffee wzmacnia swoją pozycję na Pomorzu Zachodnim

2
1716
W miniony wtorek miało miejsce otwarcie kolejnej kawiarni sieci Columbus Coffee w Szczecinie. Nowy lokal tej marki mieści się przy ul. Przestrzennej 4.

Kawiarnia powstała w miejscu, gdzie kiedyś swoją siedzibę miały lotnicze warsztaty serwisowe. W budynku znajduje się też kompleks motoryzacyjno-żeglarski ze stacją paliw „Przestrzenna 4”. W lokalu zachowano zabytkowy wystrój zabudowań, a samo wnętrze kawiarni jest industrialne i nowoczesne. Standardowym wyposażeniem są kolorowe fotele produkowane przez firmę CC, które znajdują się w każdej kawiarni Columbus Coffee.

Nowy lokal posiada duży taras, który jest otoczony świerkami. Dodatkowo na miejscu dostępna jest także usługa DriveUp!, dzięki której klienci mogą zamówić przy okienku ulubiony napój nie wychodząc z samochodu. W ofercie znajdują się kawa, herbata, ciasta, lody, szejki, czy kanapki. W najbliższym czasie oferta zostanie rozszerzona o dania lunchowe, takie jak pizza, makarony, sałatki i burgery.

Źródło: Columbus Coffee

Kawiarnia przy ul. Przestrzennej jest lokalem franczyzowym. Właściciele są odpowiedzialni za rewitalizację całego obiektu. W planach jest również stworzenie na terenie obiektu placu zabaw dla dzieci.

Columbus Coffee została założona w 2010 roku przez trzech przedsiębiorców gastronomicznych: Pawła Golemę, Łukasza Jaremę i Tomasza Weczera. Kawiarnia zyskała popularność i zaczęła rozwijać się o kolejne miasta. Obecnie sieć posiada 21 lokali w Polsce, m.in. w Szczecinie, Warszawie, Krakowie, Trójmieście, czy Lublinie. W 2015 roku wszystkie udziały w firmie wykupił Tomasz Weczer, stając się jedynym właścicielem, a dwa lata później do spółki dołączył Paweł Piskorski.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.