Praktyczna edukacja w hotelarstwie: World Tour International zakończony w Atenach

0
528
Fot.: Materiały prasowe Hotelmania

Projekt „World Tour International” to inicjatywa wspierająca rozwój młodych talentów w branży hotelarskiej, która odbyła się w tym roku w Atenach. Projekt zorganizowany przez Stowarzyszenie Hotelmania we współpracy z HBX Group oraz BCD Travel, pozwolił uczestnikom na praktyczne poznanie pracy w branży.

Praktyka trwała siedem dni i obejmowała spotkania z przedstawicielami greckich hoteli, umożliwiając zwycięzcom konkursu Anastazji Floriańczyk i Magdalenie Łoszajć oraz koordynatorom Emilii Galas i Aleksandrze Krut zdobycie cennego doświadczenia.

Fot.: Materiały prasowe Hotelmania

Uczestnicy mieli okazję spotkać się z dyrektorami generalnymi, kierownikami ds. sprzedaży, a także zespołami marketingowymi greckich hoteli, co przyczyniło się do poszerzenia ich wiedzy i umiejętności zawodowych. Spotkania odbyły się w takich hotelach jak Novus City Hotel, NYX Esperia Palace Athens, Secret Hotels i inne, a ich wyniki będą promowane w mediach społecznościowych.

Gallery Suite & Residences, pod kierownictwem menedżera hotelu Vaii Stavropoulou, serdecznie przyjęło zespół podczas praktyki, a Vaia, która ukończyła HotelBrain Academy, podkreślała znaczenie praktycznej edukacji w branży hotelarskiej.

Fot.: Materiały prasowe Hotelmania

Staż był połączeniem nauki z rozrywką i kulturą, a uczestnicy mieli okazję odwiedzić m.in. Akropol i starożytną Agorę. Doświadczenia te będą podsumowane na spotkaniu „Be My Guest” w Łodzi w marcu 2024 roku, które zgromadzi profesjonalistów z branży HoReCa i studentów szkół hotelarskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.