CEO agencji eventowej Vok Dams wygłosi wykład w Warszawie!

0
121
Colja Dams – Dyrektor Generalny jednej z największych agencji eventowych na niemieckim rynku – wygłosi prelekcję na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 10 lutego w godzinach 14:30 – 16:00. Tematem otwartego wystąpienia będzie „Rozwój branży eventowej w skali świata”. To pierwszy zagraniczny wykład zorganizowany w ramach Studium Event Management.

Studium Event Management współorganizowane jest przez Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Fundację na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Działa ono z powodzeniem już od 7 lat przygotowując do zawodu Event Managera. Wykłady z udziałem międzynarodowych gości są idealną formą dzielenia się doświadczeniem z zagranicznych rynków.

Prelekcja w języku angielskim, którą wygłosi Colja Dams jest doskonałą okazją, by zainaugurować międzynarodowy program półrocznych staży dla świeżo upieczonych Event Managerów w zagranicznej firmie. Ofertę takich praktyk złożyła firma VokDamsEvents + Life Marketing, którą reprezentuje właśnie Dams. Program staży to również efekt współpracy Stowarzyszenia Branży Eventowej i Baltic Event Industry Club.

Reklama

Źródło: Stowarzyszenie Branży Eventowej

Agencja VokDams posiada krajowe oddziały w Berlinie, Hamburgu, Monachium, Frankfurcie i Stuttgarcie oraz zagraniczne w Brazylii, Francji, Wielkiej Brytanii, Czechach, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.