CEO agencji eventowej Vok Dams wygłosi wykład w Warszawie!

0
707
Colja Dams – Dyrektor Generalny jednej z największych agencji eventowych na niemieckim rynku – wygłosi prelekcję na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 10 lutego w godzinach 14:30 – 16:00. Tematem otwartego wystąpienia będzie „Rozwój branży eventowej w skali świata”. To pierwszy zagraniczny wykład zorganizowany w ramach Studium Event Management.

Studium Event Management współorganizowane jest przez Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Fundację na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Działa ono z powodzeniem już od 7 lat przygotowując do zawodu Event Managera. Wykłady z udziałem międzynarodowych gości są idealną formą dzielenia się doświadczeniem z zagranicznych rynków.

Prelekcja w języku angielskim, którą wygłosi Colja Dams jest doskonałą okazją, by zainaugurować międzynarodowy program półrocznych staży dla świeżo upieczonych Event Managerów w zagranicznej firmie. Ofertę takich praktyk złożyła firma VokDamsEvents + Life Marketing, którą reprezentuje właśnie Dams. Program staży to również efekt współpracy Stowarzyszenia Branży Eventowej i Baltic Event Industry Club.

Źródło: Stowarzyszenie Branży Eventowej

Agencja VokDams posiada krajowe oddziały w Berlinie, Hamburgu, Monachium, Frankfurcie i Stuttgarcie oraz zagraniczne w Brazylii, Francji, Wielkiej Brytanii, Czechach, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.