CPE rozstrzygnęło przetarg na usługi podczas okolicznościowej konferencji

0
784
Zwycięzcą przetargu ogłoszonego przez Centrum Projektów Europejskich została stołeczna firma Deluxe Event. Ogłoszenie przetargowe dotyczyło zapewnienia wybranych usług w związku z organizacją konferencji będącej podsumowaniem 10-letniej działalności CPE.

Wybrany przez Centrum Projektów Europejskich podmiot jest zobowiązany do realizacji usług hotelarskich, gastronomicznych i transportowych, a także opracowania i dostarczenia materiałów informacyjno-promocyjnych oraz dokumentacji fotograficznej i filmowej z konferencji, która odbędzie się 12 grudnia w sali im. G. Gęsickiej w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Swoje uczestnictwo zdeklarowało już 100 osób, z czego 25 skorzysta z oferty noclegowej w Warszawie.

Konkurencja była spora – oprócz Deluxe Event oferty w przetargu złożyli bowiem Małopolskie Centrum Profilaktyki Sebastian Cienkosz z Krakowa (z kwotą 61 100 zł), Sun & More ze Szczecina (72 tys. zł), Centrum Tłumaczeń, Doradztwa i Edukacji Pragmatic z Kielc (71 070 zł) oraz KDK z Warszawy (76 988 zł). Zwycięska oferta wynosiła 66 850 zł.

Przy wyborze triumfatora CPE kierowało się takimi kryteriami, jak: zapewnienie alternatywnej lokalizacji dla usługi hotelowej, aspekty społeczne (zapewnienie przy realizacji usługi przynajmniej jednej osoby niepełnosprawnej w wymiarze 1/5 etatu) oraz doświadczenie koordynatora.

Centrum Projektów Europejskich jest państwową jednostką budżetową powołaną zarządzeniem nr 16 Ministra Rozwoju Regionalnego z dnia 15 grudnia 2008 r. Jego podstawowym celem jest podniesienie efektywności absorpcji środków europejskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.