Branża Eventowa już wkrótce w Hotelu Arłamów

0
789
W najbliższą niedzielę w Hotelu Arłamów rusza I Olimpiada Branży Eventowej. Wydarzenie zgromadzi kluczowe agencje organizujące eventy dla biznesu, sportu i kultury. Arłamów Mice Games potrwa do 3 lipca. Lista uczestników już zamknięta. W olimpiadzie weźmie udział blisko 80 uczestników z całej Polski.

Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń, integracja branży oraz prezentacja Hotelu Arłamów – jako jednej z najlepszych i najbardziej utytułowanej destynacji do organizacji wydarzeń w Polsce.

„Hotel Arłamów jest miejscem wyjątkowym i szczególnym. Wyróżnia nas unikalne położenie, bogata infrastruktura i oferta. Mamy tu wszystko, czego potrzebują organizatorzy imprez, jak i sami uczestnicy. Mamy ogromne możliwości i duże doświadczenie w organizacji wszelkich wydarzeń – sympozjów, targów, gal, konferencji i eventów sportowych, teambildingów outdorowych i survivali. Chcemy pokazać się branży, a jednocześnie wymienić doświadczenia, poznać oczekiwania dużych Klientów Biznesowych oraz trendy w organizacji eventów biznesowych. Nie bez znaczenia jest też integracja i zabawa poprzez sport. Serdecznie zapraszam do Arłamowa!” – mówi Michał Kozak, Dyrektor Generalny Hotelu Arłamów.

Patronat nad Olimpiadą objęły: Klub Agencji Eventowych, SBE – Stowarzyszenie Branży Eventowej, MPI Poland Chapter, SITE Poland, SOIT, MeetingPlanner.pl, Think Mice i Mice Poland, a także Horeca Business Club Travel & MICE.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.