[Hotel Meeting Online] Na Konferencję pod hasłem „W poszukiwaniu rozwiązań” zapraszamy wiosną

0
1553

Obserwując sytuację epidemiczną w naszym kraju, a co za tym idzie wprowadzanie kolejnych obostrzeń i zmian w funkcjonowaniu branży hotelarskiej postanowiliśmy zorganizować Hotel Meeting Online wiosną.  Liczymy, że do tego czasu sytuacja się ustabilizuje. Jednak już dziś zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem i rejestracji, by móc skorzystać z najniższej ceny. Nie zwlekaj i wykup  jeden bilet dla całego Zespołu!

Moi Drodzy, ponownie przychodzimy do Was z informacją o zmianie terminu konferencji Hotel Meeting Online. Tym razem nie chcemy Wam podawać nowej daty, powiemy tylko, że będzie to wiosna tego roku. Wszystkie sygnały wskazują na to, że dopiero wtedy zacznie się luzowanie obostrzeń dla sektora hotelarskiego. Założeniem naszej konferencji jest, by tworzona była właśnie w takiej atmosferze, a nie w okresie podtrzymywania surowych ograniczeń, które praktycznie zamknęły Wasze biznesy. Program naszego wydarzenia pozostaje bez zmian, będzie aktualny, bezustannie „szukamy rozwiązań” by jak najszybciej wrócić do działań operacyjnych w nowych realiach. Trzymam za Was mocno kciuki i wierzę, że wszyscy wyjdziemy z tej sytuacji w obecnym składzie. Jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji, na bieżąco relacjonujemy to co się dzieje na naszym rynku.  Chętnie podejmujemy tematy, które szczególnie Was interesują, są kontrowersyjne lub celowo pomijane przez inne media branżowe, które nie chcą krytykować podmiotów finansujących ich działalność.  Zapewniam, że zarówno konferencja, jak i nasz portal, TV i Radio, zawsze będą tworzone bez żadnych kompromisów i przedstawiały faktyczny obraz rynkowej sytuacji, bez taryfy ulgowej dla wybranych.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety pozostają aktualne, jednocześnie przypominamy, że rekomendujemy zakup jednego biletu i zorganizowanie grupowego oglądania konferencji z całym zespołem hotelu. Pamiętajcie proszę o warsztatach, które w tej edycji wydarzenia są w pełni interaktywne, ale jednocześnie ograniczone do 20 uczestników. Zatem obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszyRafał Krzycki, wydawca Horeca Business Club, organizator Hotel Meeting Online.

Proponujemy zakup biletu w specjalnej cenie 199 zł, który jest dostępny do 28 grudnia. To wersja ALL INCLUSIVE – cena zwiera dostęp do wszystkich elementów konferencji dla jednego urządzenia (na jeden login nie będzie się można zalogować na dwóch komputerach). Otrzymują Państwo dostęp do ponad 30 godzin transmisji na żywo oraz dostęp do tych nagrań przez miesiąc po konferencji. Co bardzo ważne – poza edukacją,  korzyścią dodaną będzie element integracyjny oraz motywacyjny zespołu.

W sumie przygotowaliśmy 12 prezentacji, 8 grup dyskusyjnych i 8 warsztatów, łącznie ponad 30 godzin nagrań, które będą dostępne dla uczestników nawet miesiąc po konferencji. Zachęcamy do zapoznania się z programem:

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST DODATKOWO PŁATNY – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE

Zachęcamy Państwa do organizowania wspólnego udziału w konferencji w hotelach, zrobienia zdjęć lub nagrania filmów, a my je opublikujemy – pokażmy jak w tych trudnych czasach jednoczy się branża hotelarska!

Nie warto czekać na ostatnią chwilę. Dostępne są także bilety dla szkół i nauczycieli w cenie 99 zł. Dlatego zachęcamy do rejestracji już dziś:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE

Dodatkowo zaplanowaliśmy nowość – Rozmowy 1:1!

Można umówić się na rozmowę telefoniczną z innymi uczestnikami każdego dnia konferencji. Wystarczy kliknąć przycisk rozmowy 1:1 w aplikacji Meeting 15.Wybrać osobę. Wybrać godzinę. Następnie w sekcji rozmowy 1:1 widoczne będzie czy ta osoba potwierdziła rozmowę, jeśli tak widać jej numer. Rozmowa jest zaplanowana na 15 minut.

Zachęcamy do śledzenia wydarzeń na Facebook’u:

https://www.facebook.com/horecabc

lub

https://www.facebook.com/TVhoreca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.