„Branża eventowa gra do jednej bramki” – Arłamów MICE Games już za nami!

0
1290

W dniach 1-3 lipca w Hotelu Arłamów odbyła się pierwsza edycja olimpiady branżowej dedykowanej branży MICE. Udział w niej wzięło ponad 70 osób z głównych agencji eventowych w Polsce.

Spotkanie było dynamiczne i dobrze zorganizowane. Pierwszy dzień zaczął się od wspólnej debaty, którą prowadziła Redaktor Naczelna Meeting Planner Magdalena Kondas. Tematem panelu była hipoteza, czy „branża eventowa jest drużyną, która gra do jednej bramki”. W debacie udział wzięli Prezesi Marta Marta Dunin-Michałowska (SBE), Sebastian Oprządek (KAE), Cezary Wilemajtys (SITE Poland), Łukasz Adamowicz (SOIT) i Sylwia Banaszewska (Meeting Planner). Uczestnicy dyskutowali o zagrożeniach, wyzwaniach i szansach branży. Do interakcji zaproszona została również widownia.

Po części merytorycznej na gości czekała część główna, a więc sportowa rywalizacja. Możliwości do sprawdzenia swoich umiejętności było naprawdę dużo. Uczestnicy mogli zmierzyć się w takich konkurencjach, jak golf, piłka nożna, strzelectwo, wspinaczka, bieganie, a także stanąć w szranki w konkurencjach siłowych i triathlonie. Wszystko odbywało się w miłej atmosferze i przyjaznym duchu rywalizacji.

Hotel Arłamów dzięki swojej infrastrukturze zapewnił gościom aktywnie i ciekawie spędzony czas. Nie było chwili na to, aby się nudzić. Uczestnicy odpoczywali dopiero wieczorami przy kolacji, na której mogli rozsmakować się w lokalnych specjalnościach, jakie przygotował Szef Kuchni. Wieczorami odbywało się również wręczanie nagród. Lista zwycięzców przedstawia się następująco:

Olimpiada:
I miejsce – Wilki (w składzie: Anna Leszczyńska, Łukasz Adamowicz, Wojciech Cłapiński, Magdalena Miklas-Przychodniak, Wojciech Jaroszyński)
II miejsce – Żubry
III miejsce – Rysie
IV miejsce – Niedźwiadki
V miejsce – Liski

Turniej w Golfa:
Kat kobiet: Agnieszka Słowik
Kat mężczyzn: Jakub Zdrzalik

Triathlon:
I miejsce – Marcin Lewandowski
II miejsce – Wojciech Cłapiński
III miejsce – Agata Misiak

Na zakończenie Olimpiady organizator przygotował dla uczestników mnóstwo ciekawych atrakcji. Przy hotelowym lotnisku odbywały się pokazy lotnicze, loty widokowe, skoki ze spadochronem. Można było także wsiąść do samochodu rajdowego Subaru i sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą. Najważniejsze cele Olimpiady zostały całkowicie zrealizowane. Uczestnicy na nowo odkryli wszelkie możliwości, jakie oferuje Hotel Arłamów. Wymieniono się poglądami, przekazano istotne informacje, a co najważniejsze potwierdziło się to, że branża to jedna drużyna, która gra do jednej bramki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.