Bezpłatna pula biletów na Gastro Meeting już dostępna!!!

0
1004
W poniedziałek, punktualnie o godz. 11:00, wystartowała darmowa rejestracja na branżową konferencję biznesową Gastro Meeting, która odbędzie się już 19 listopada w stołecznym DoubleTree by Hilton. Liczba bezpłatnych wejściówek jest jednak ograniczona!

Jesienna konferencja Gastro Meeting będzie wydarzeniem pionierskim w skali naszego kraju, bowiem organizator postanowił wyeksponować tym razem głos reprezentantek płci pięknej zatrudnionych w sektorze gastronomicznym, dedykując im listopadowy event pod hasłem Businesswoman Edition. Udział w konferencji jest oczywiście otwarty dla wszystkich przedstawicieli branży pełniących funkcje dyrektorskie, managerskie i kierownicze.

Choć rejestracja na to wyjątkowe wydarzenie trwa już od kilku tygodni, dopiero od poniedziałku trafiła do dystrybucji pula darmowych biletów uprawniających do udziału w części merytorycznej i wystawienniczej konferencji Gastro Meeting 2018. W tym przypadku obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Gastro Meeting Businesswoman Edition, w tym ramowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.