B&B Wrocław Centrum świętuje piąte urodziny

0
985
Niespełna rok po swoim rynkowym debiucie otrzymał nominację do prestiżowego tytułu TOPHOTEL w kategorii CITY, pokonując w finale wszystkich konkurentów. Wysoka jakość obsługi, idąca w parze z korzystną ceną oraz doskonała lokalizacja sprawiły, że stał się bardzo szybko jednym z najchętniej odwiedzanych obiektów na hotelowej mapie stolicy Dolnego Śląska. B&B Wrocław Centrum, bo o nim mowa, kończy właśnie 5 lat.

„Wydaje się, że dopiero co obchodziliśmy pierwszy rok działalności, a dziś świętujemy już 5. urodziny. To niesamowite jak ten czas szybko leci! Każdy gość, który wraca do naszego hotelu to dla nas powód do dumy. Obserwując szerokie grono zadowolonych osób na przestrzeni tych 5 lat mogę nieskromnie stwierdzić, że mamy tych powodów do dumy całe mnóstwo” – mówi Łukasz Kaleta, Dyrektor hotelu B&B Wrocław Centrum.

Wrocławski obiekt sieci B&B, znajdujący się przy ul. Piotra Skargi, został otwarty dokładnie 25 listopada 2013 r., szybko stając się popularnym miejscem wśród osób podróżujących do stolicy Dolnego Śląska. Od tego czasu umacnia on pozycję na lokalnym rynku, coraz lepiej poznając swoje otoczenie oraz klientów i coraz lepiej odpowiadając na ich potrzeby.

Hotel B&B Wrocław Centrum jest równie chętnie wybierany przez turystów, jak i osoby podróżujące służbowo. Na gości czeka 140 komfortowych i nowocześnie wyposażonych pokoi. Standardem jest dostęp do nieograniczonego szybkiego Internetu, urozmaicony bufet śniadaniowy i klimatyzacja. Obiekt jest doskonale wyciszony i oferuje 40 miejsc parkingowych, co przy lokalizacji w ścisłym centrum miasta, jest ogromnym atutem.

„Od momentu otwarcia, w naszym hotelu zameldowało się już 255 000 osób. Wśród gości przeważają osoby podróżujące służbowo, ale nie brakuje też takich, które odwiedzają miasto w celach rekreacyjnych. To bardzo dobry wynik, szczególnie na konkurencyjnym rynku wrocławskim. Tak znakomity rezultat to zasługa doskonałej lokalizacji i wyjątkowej atmosfery, którą tworzą wspólnie nasi goście i zespół wykwalifikowanych pracowników. Gdy dodać do tego komfortowe i funkcjonalne wnętrza oraz atrakcyjną cenę – przepis na sukces gotowy” – podkreśla Łukasz Kaleta.

Hotel B&B Wrocław Centrum położony jest w samym sercu miasta, przy jednym z najważniejszych szlaków komunikacyjnych – Placu Dominikańskim, kilkaset metrów od dworca kolejowego Wrocław Główny oraz dworca autobusowego. Takie położenie obiektu gwarantuje dogodny dostęp do rozwiniętej infrastruktury i najciekawszych atrakcji turystycznych. Hotel znajduje się tylko kilka minut piechotą od tętniącego życiem wrocławskiego Rynku i Panoramy Racławickiej.

„Życzymy sobie oczywiście, aby hotel B&B Wrocław Centrum cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem klientów przez kolejne lata” – dodaje Kaleta.

B&B Hotels to wiodąca sieć hoteli ekonomicznych w Europie, która w swoich strukturach posiada już ponad 400 hoteli. W Polsce pod jej szyldem działają już obiekty w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Katowicach (105) oraz Toruniu (93). Wkrótce dołączy do nich również Lublin (130).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.