Hotele Polonia Palace, Metropol i MDM otrzymują certyfikat Green Key

0
490

Warszawskie hotele Polonia Palace, Metropol oraz MDM uzyskały certyfikat Green Key, potwierdzający ich zaangażowanie w zrównoważone praktyki środowiskowe.

Certyfikat, nadawany przez Fundację Edukacji Ekologicznej w Polsce, stanowi międzynarodowy symbol w zakresie ekologicznej odpowiedzialności i jest rozpoznawany w całej branży turystycznej.

Procedura certyfikacji Green Key, pozytywnie zakończona przez te trzy obiekty, obejmuje ocenę wykorzystania przyjaznych dla środowiska metod i technologii. Certyfikat ten ma na celu promowanie praktyk minimalizujących negatywny wpływ na środowisko naturalne, w tym ograniczenie zużycia energii, wody oraz ilości odpadów. Działania FEE koncentrują się również na edukacji i wprowadzaniu innowacji w celu podnoszenia świadomości ekologicznej wśród personelu, turystów oraz dostawców.

Paweł Lewtak, Członek Zarządu Hotele Warszawskie „Syrena”, wyraził zadowolenie z efektywnego procesu certyfikacji, podkreślając, że hotele te spełniły nie tylko obowiązkowe kryteria, ale również wiele dodatkowych.

Certyfikat Green Key jest teraz potwierdzeniem i praktycznym wyrazem strategii ESG grupy HWS, która jest zobowiązana do działań zrównoważonych i ekologicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.