Hotel Meeting Poznań z wyjątkowymi atrakcjami dla uczestników

0
1076
Fot.: Horeca Business Club

Pozostał niecały miesiąc do rozpoczęcia Hotel Meetingu w Poznaniu. Już 8 grudnia w wielkopolskiej stolicy spotkają się hotelarze z całej Polski. Podczas wydarzenia będą poszerzać swoje horyzonty, a dodatkowo czeka na nich także moc atrakcji. Nocne zwiedzanie miasta, które poprowadzi osobiście Jan Mazurczak, prezes PLOT, spacer po jarmarkach i Hotelowe Xmas Party to tylko niektóre z nich. Przyjedź, a na pewno nie pożałujesz!

Pełny program konferencji i bilety: www.hotele.bsdpoland.pl

Tegoroczny Hotel Meeting Poznań zaprasza wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w wyjątkowej konferencji do Andersia Hotel & SPA. To właśnie tu 8 grudnia każdy z uczestników będzie miał okazję dowiedzieć, jak postępować, by usprawnić swój biznes i znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Znakomici eksperci poprowadzą wykłady dotyczące m.in. tego, jaką rolę będą odgrywały hotele w przyszłości, podzielą się cennymi radami na temat relacji z personelem hotelowym, a także powiedzą, jak umiejętnie oszczędzać i dbać hotelowy budżet.

Prowadzącymi konferencję będą Karol Weber – inspektor hotelowy, doradca i szkoleniowiec, związany z branżą od 20 lat oraz Rafał Krzycki – wydawca portalu Horeca Business Club, Horeca Radio i Horeca TV, organizator konferencji i działacz charytatywny.

,,Nie unikalność oferty ani nowoczesność budynku decyduje o jakości usługi hotelarskiej. Jakość i atmosferę tworzą ludzie!” – twierdzi Karol Weber.

Zgodnie z tą myślą Hotel Meeting Poznań również stawia na ludzi i relacje. Przy nawiązywaniu nowych kontaktów na pewno pomocne okażą się atrakcje przygotowane przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną. Jan Mazurczak – prezes PLOT-u zaprasza wszystkich, którzy przybędą na miejsce dzień przed konferencją na wspólne nocne zwiedzanie miasta. Każdy uczestnik Hotel Meetingu dostanie także w prezencie vouchery wstępu do Muzeum Szyfrów Enigmy i Pałacu Cesarskiego, które będzie można wykorzystać nawet w dniu wydarzenia, bo oba miejsca usytuowane są bardzo blisko hotelu. Ponadto w piątkowy poranek organizowana będzie wycieczka po malowniczych jarmarkach bożonarodzeniowych. Oferta atrakcji jest naprawdę bogata i na pewno każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Nie zabraknie też aktywności dla miłośników imprez. Hotelowe Xmas Party będzie ostatnim punktem konferencyjnego dnia. Uczestnicy będą mogli bawić się do rana w towarzystwie muzyki świetnego DJ-a, korzystając przy tym z bogatej oferty open baru.

Jeśli jeszcze nie masz biletów na to unikatowe wydarzenie, możesz kupić je tutaj już teraz!

Fot.: Bartek Dziedzic

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.