Arche Poloneza z nową częścią hotelu

0
637
Fot.: Arche

Arche przyzwyczaiło nas do tego, że systematycznie otwiera swoje nowe inwestycje. Hotel Poloneza to obiekt, który działa już od jakiegoś czasu, ale teraz do użytku oddano nową jego część.

To co zobaczymy w środku wyróżnia się na tle klasycznego, hotelowego designu. Okazuje się, że wystrój został przygotowany przez podopiecznych fundacji Leny Grochowskiej, osób które są niepełnosprawne intelektualnie.

„Właśnie oddaliśmy do użytku nową część naszego hotelu. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że nasz hotel ma niespotykany design. Unikalny na skalę światową wystrój hotelu, został stworzony przez podopiecznych fundacji Leny Grochowskiej, osoby niepełnosprawne intelektualnie”. – opowiada Rafał Warda, dyrektor zarządzający siecią hoteli Arche

Co możemy zobaczyć w środku? Między innymi znajdziemy w środku kolorową recepcję, ręczne robione kafelki w barze czy graffiti i obrazy podopiecznych na ścianach. Znajdziemy też malowane meble, ręcznie robione żyrandole, poduszki i wiele innych akcentów. Tego typu elementy są widoczne na każdym kroku w hotelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.