Maciej Miazek dyrektorem zarządzającym na Polskę i Niemcy w sieci Radisson

0
1071
Fot.: LinkedIn: Maciek Miazek

Maciej Miazek, dotychczasowy wice prezes sieci Radisson na Rosję i Polskę, przenosi swoje obowiązki na zachód i od początku roku jako dyrektor zarządzający odpowiada za Polskę i Niemcy w sieci RHG.

Maciej Miazek z siecią Radisson Hotel Group związany jest od 30 lat. Swoją karierę zaczynał jako kierownik zmiany, następnie przechodził przez takie stanowiska jak kierownik recepcji, room division manager, aż w 2005 roku został dyrektorem generalnym Radisson SAS Hotel we Wrocławiu.

W 2015 roku przeniósł się do Petersburga gdzie objął stanowisko Cluster General Managera Park Inn by Radisson. Następnie objął funkcję dyrektora generalnego odpowiedzialnego za otwarcie hotelu Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya z 1200 łóżkami, aquaparkiem czy salą konferencyjną na 2000 osób.

W styczniu 2020 roku objął funkcję Vice President Russia & Poland gdzie spędził trzy lata. Obecnie przeniósł swój obszar obowiązków i zainteresowań na rynek niemiecki, co będzie dla niego nowym doświadczeniem, ale jednocześnie nadal zostaje odpowiedzialny za Polskę.

Sieć rozpoczęła działalność w Kopenhadze w Danii od uruchomienia pierwszego na świecie hotelu designerskiego, rozrosła się na cały świat i co roku oferuje nowe lokalizacje. Dziś jest obecna w ponad 95 krajach z dziewięcioma wyróżniającymi się markami, m.in. Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals czy Park Inn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.