Afiliacja w gastronomii – jak zarabiać polecając?

0
775
Fot.: Materiały prasowe GoPOS

W prawie wszystkich branżach biznesu ostatnimi czasy popularność zyskują programy partnerskie. Tego typu współpraca zapewnia wiele obustronnych korzyści. Jak zacząć zarabiać na takich programach w gastronomii?

Program partnerski – co to takiego?

Program partnerski to rodzaj współpracy między danym biznesem, a partnerem. Poszczególne firmy tworzą własne, indywidualne modele współpracy, jednak na ogół w tego rodzaju programach partnerzy polecają produkty lub usługi danego producenta, za co otrzymują wcześniej ustaloną prowizję. Warto wiedzieć, że tego typu współpraca daje nie tylko szansę na zarobek, ale też możliwość nawiązania biznesowych relacji czy lepszego poznania branży. 

Program partnerski stworzony z myślą o gastronomii

Program partnerski skierowany do wszystkich osób i firm działających w branży gastronomicznej oferuje firma GoPOS. Producent tworzy oprogramowanie sprzedażowe, pozwalające na sprzedaż w zaledwie 3 kliknięciach. GoPOS wyróżnia przede wszystkim bogate doświadczenie w branży, czego dowód stanowi współpraca z 2000 klientów oraz 30 partnerami afiliacyjnymi i 200 resellerami w 150 miastach w całej Polsce. Program partnerski oferowany przez firmę GoPOS działa w 2 formach – afiliacji i współpracy resellerskiej. Dostępne opcje różnią się między sobą sposobem działania, jednak każdy, kto w jakikolwiek sposób związany jest z rynkiem gastronomicznym, znajdzie w programie GoPOS szansę na atrakcyjny zarobek. 

Fot.: Materiały prasowe GoPOS

Polecaj i zarabiaj dzięki afiliacji

Afiliacja to jedna z form współpracy w programie partnerskim GoPOS. W tym modelu partner poleca rozwiązania GoPOS, za co zyskuje prowizję. Każda osoba przystępująca do programu otrzymuje indywidualny link afiliacyjny, który można zamieszczać w mediach społecznościowych, na stronach internetowych lub przesyłać bezpośrednio wszystkim zainteresowanym. Polecać można także, podając specjalny kod służący do rejestracji na stronie GoPOS lub przesyłając firmie drogą mailową dane kontaktowe potencjalnego klienta. Za każdą poleconą osobę można zarobić nawet 1500 zł (i więcej!). Sprawdź ile możesz zarobić, korzystając z dostępnego kalkulatora wynagrodzeń. Model afiliacji oferowany w GoPOS zapewnia sposób na łatwy zarobek. Partner jedynie poleca i zarabia, a sprzedaż i kompletna obsługa jest zadaniem producenta.

Sposób na zarobek dla każdego!

Co ważne, program afiliacyjny GoPOS jest dla każdego. Wcale nie trzeba mieć własnej działalności biznesowej, aby brać w nim udział. Taki program będzie przykładowo świetnym rozwiązaniem dla blogerów, influencerów lub po prostu osób z wieloma znajomościami w branży gastronomicznej – jeśli masz w swoim gronie znajomych managerów czy właścicieli lokali gastronomicznych lub osoby planujące otworzyć własny biznes – możesz polecać produkty GoPOS także im. Rozwiązanie sprawdzi się także dla każdego, kto prowadzi firmę zajmującą się usługami typu B2B, jak np. agencja marketingowa, biuro rachunkowe lub firma szkoleniowa. Tego rodzaju działalność zapewnia stały kontakt z przedsiębiorcami, także z branży gastronomicznej.

Wiele dodatkowych korzyści 

Program afiliacyjny w GoPOS to nie tylko szansa na zarobek, ale także wiele innych możliwości. Przede wszystkim polega na poleceniu rozwiązań sprawdzonych przez wielu znanych w branży przedsiębiorców, co pozwala zyskać pozycję na rynku. Ponadto program daje szansę na nawiązanie wielu wartościowych znajomości, które mogą przerodzić się w zyskowne współprace biznesowe. Co ważne, firma zapewnia pełne wsparcie przez cały okres współpracy. Każdy partner zyskuje indywidualnego opiekuna, u którego zawsze może uzyskać pomoc. 

Warto dodać, że GoPOS oferuje również współpracę resellerską. Firmy zajmujące się sprzedażą rozwiązań i wyposażenia dla biznesu mogą odsprzedawać produkty GoPOS, w zamian za ustalony procent prowizji otrzymywany za każdy miesiąc, w którym klient używa oprogramowania. 

Programy partnerskie to zdecydowanie atrakcyjny model biznesowy, w którym każdy, kto w jakikolwiek sposób jest związany z rynkiem gastronomicznym ma szansę na zarobek. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie GoPOS.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.