LIVE z Hotelarzem – Elżbieta Nitsze i Rafał Krzycki o edukacji w branży hotelarskiej

0
1552
Już 20 czerwca o godz. 10 agencja marketingowa We do. hotels przeprowadzi na Facebooku kolejną transmisję na żywo z udziałem przedstawicieli branży. Tym razem goście audycji zastanowią się, jak podnoszenie kompetencji wpływa na efektywność zarządzania hotelem.

„LIVE z Hotelarzem” to spotkania online i wywiady z hotelarzami, którzy dzielą się wiedzą, inspirują i odpowiadają na pytania od uczestników podczas transmisji online na Facebooku. Gospodyniami środowego panelu dyskusyjnego będą Małgorzata Pioszyk, prowadząca szkolenia dla osób z branży hotelarskiej, oraz Anna Wykurz, CEO w we do. hotels.

Tym razem do wspólnej dyskusji zostali zaproszeni Dyrektor Generalna Airport Hotel Okęcie, Elżbieta Nitsze oraz organizator branżowej konferencji biznesowej Hotel Meeting, Rafał Krzycki. Wątkiem przewodnim będzie edukacja w branży hotelarskiej. Goście zastanowią się m.in na tym, w jakim stopniu podnoszenie kompetencji wpływa na efektywność zarządzania hotelem.

Zapraszamy zatem do uważnego śledzenia facebookowych profili We do. hotels oraz Horeca Business Club, na których dostępna będzie transmisja, a także interakcji z uczestnikami audycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.