Nowa inwestycja w Szczecinie

0
321
Fot.: www.fabrykawody.eu

Fabryka Wody, miejska spółka ogłosiła właśnie przetarg dotyczący wynajmu powierzchnia na prowadzenie działalności komercyjnej w budowanym obiekcie rekreacyjno-sportowym.

Spółka poszukuje chętnych na prowadzenie kręgielni, bilardu, ścianki wspinaczkowej, squasha, restauracji z kawiarnią i pijalni soków. Przetarg dotyczy pięcioletniego okresu prowadzenia tego typu działalności, a zainteresowani przedsiębiorcy już mogą zgłaszać swoje oferty.

Spółka podaje, że do wynajęcia jest łącznie około 1800 mkw. Przedsiębiorcy mogą już zgłaszać się do przetargu. Powierzchnia została podzielona na trzy grupy: strefa gastronomiczna, strefa sportu, strefa kręgielni. Na oferty Fabryka Wody czeka do 3 sierpnia.

Reklama

Skupimy się na strefie gastronomicznej, ponieważ ona najbardziej nas interesuje. Zamawiający w specyfikacji określił swoje oczekiwania. Życzy sobie, aby na miejscu był m.in. bar saunowy, bar na sali basenowej, pijalnia soków, strefa konsumpcji oraz restauracjo-kawiarnia. Każdy, kto zgłasza się do przetargu musi przedstawić swój pomysł na aranżację wnętrz, pokazać wizję projektu oraz udokumentować dotychczasowe doświadczenie w prowadzonej działalności. Fakbryka Wody oczekuje także prezentacji przykładowego menu wraz z cenami. Pod tego typu działalność jest do zagospodarowania łącznie około 400 mkw. Umowa będzie opiewała na 5 lat.

Cała inwestycja ma być zakończona w 2022 roku. Do dyspozycji odwiedzających będzie hala sportowa wraz ze zejżdżalniami, saunarium, cześć rozrywkowa i gastronomiczna. Całość inwestycji to blisko 350 mln zł.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!