Nowa inwestycja w Szczecinie

0
882
Fot.: www.fabrykawody.eu

Fabryka Wody, miejska spółka ogłosiła właśnie przetarg dotyczący wynajmu powierzchnia na prowadzenie działalności komercyjnej w budowanym obiekcie rekreacyjno-sportowym.

Spółka poszukuje chętnych na prowadzenie kręgielni, bilardu, ścianki wspinaczkowej, squasha, restauracji z kawiarnią i pijalni soków. Przetarg dotyczy pięcioletniego okresu prowadzenia tego typu działalności, a zainteresowani przedsiębiorcy już mogą zgłaszać swoje oferty.

Spółka podaje, że do wynajęcia jest łącznie około 1800 mkw. Przedsiębiorcy mogą już zgłaszać się do przetargu. Powierzchnia została podzielona na trzy grupy: strefa gastronomiczna, strefa sportu, strefa kręgielni. Na oferty Fabryka Wody czeka do 3 sierpnia.

Skupimy się na strefie gastronomicznej, ponieważ ona najbardziej nas interesuje. Zamawiający w specyfikacji określił swoje oczekiwania. Życzy sobie, aby na miejscu był m.in. bar saunowy, bar na sali basenowej, pijalnia soków, strefa konsumpcji oraz restauracjo-kawiarnia. Każdy, kto zgłasza się do przetargu musi przedstawić swój pomysł na aranżację wnętrz, pokazać wizję projektu oraz udokumentować dotychczasowe doświadczenie w prowadzonej działalności. Fakbryka Wody oczekuje także prezentacji przykładowego menu wraz z cenami. Pod tego typu działalność jest do zagospodarowania łącznie około 400 mkw. Umowa będzie opiewała na 5 lat.

Cała inwestycja ma być zakończona w 2022 roku. Do dyspozycji odwiedzających będzie hala sportowa wraz ze zejżdżalniami, saunarium, cześć rozrywkowa i gastronomiczna. Całość inwestycji to blisko 350 mln zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.