22 520 zł – taką kwotą zakończyliśmy akcję Hotel Super Heroes!

0
1464

W miniony weekend hotelarze z całej Polski spotkali się w Dworku nad Pilicą, by wspólnie wspomóc stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Była to również doskonała okazja do świetnej zabawy i integracji. Pogoda dopisała, humory też. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

Hotel Super Heroes to pierwsza taka akcja w Polsce.  Zaangażowali się w nią ludzie, którzy chcą pomagać, dla których los innych nie jest obojętny. To ludzie, którym się chce, działać, pracować, stwarzać świat lepszym. Mając takich SUPERBOHATERÓW na pokładzie, wierzymy, że możemy zdziałać wspólnie wiele dobrego.

Sobota upłynęła nam pod znakiem dobrej zabawy i przepysznego tortu bezowego, który przywiózł Maciej Straus, Dyrektor Hotelu Afrodyta Bussines & SPA. Za młodu, jako harcerz przywykł do niesienia pomocy i udziału w akcjach charytatywnych, jednakże podkreślał on wyjątkowość HSH.

– Wychowałem się na wspieraniu innych i tego typu akcje są czymś normalnym i ważnym, ale pierwszy raz mam możliwość brać udział w tego typu akcji organizowanej przez ludzi z branży hotelarskiej i to mnie bardzo cieszy. Uważam, że powinniśmy częściej włączać się w tego typu działania. Hotelarstwo to przecież gościnność i ludzie, te dwa ostatnie słowa od kilku lat ciągle odmieniamy przez wszystkie przypadki i dobrze, że ta nasza zawodowa empatia będzie mogła wesprzeć potrzebujących.

W niedziele wszyscy stanęli do rywalizacji sportowej. Kilkanaście kilometrów, bieg na orientacje i zadania do wykonania. Wszyscy bieg ukończyli, niektórzy po drodze wylądowali w wodzie…ale na mecie humory dopisywały.  Odważni spróbowali swoich sił w Wakeparku.

Wieczorem spotkaliśmy się na podsumowaniu akcji Hotel Super Heroes. I tu kolejne miłe zaskoczenie. Wielu Hotelarzy zaproponowało dodatkowe licytacje. W efekcie udało się zebrać aż 22 520 zł!

Przez cały pobyt towarzyszyła nam kamera. Film niebawem będzie dostępny na naszym portalu. Podobnie jak fotorelacja.

 

Wszystkim uczestnikom i darczyńcom pięknie dziękujemy! Już zapowiadamy kolejną edycję! Wspaniale, że jesteście!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.