Sebastian Marona dyrektorem generalnym dwóch hoteli w stolicy Czech

0
536
Fot.: LinkedIn - Sebastian Marona

Sebastian Marona, doświadczony manager w branży hotelarskiej, objął nową rolę jako General Manager hoteli Novotel & ibis Praha Wenceslas Square w sieci Accor. Przejście na to stanowisko ma miejsce po jego pięcioletnim zaangażowaniu jako General Manager Novotel & Ibis Wroclaw Centrum.

Przez ten czas Marona z sukcesem kierował zespołem, realizując wiele projektów i budując trwałe relacje zawodowe. Wcześniej sprawował funkcję General Managera w różnych hotelach sieci Accor, w tym Mercure Poznań Centrum oraz Novotel Wrocław City, co świadczy o jego bogatej karierze w branży hotelarskiej.

Marona ma za sobą 18 lat doświadczenia w grupie Accor, gdzie piastował różne stanowiska menedżerskie. Jego kariera obejmuje również role kierownicze w Mercure Karpacz Resort, Mercure Zamosc Old Town oraz funkcję Sales Managera i F&B Managera w Mercure Zakopane Kasprowy. Przejście na stanowisko General Managera w Pradze jest kolejnym krokiem w jego zawodowej karierze, podkreślającym jego kompetencje w zarządzaniu operacjami hotelowymi na wysokim poziomie.

Na swoim profilu na LinkedIn, Marona wyraził wdzięczność za czas spędzony w Novotel Wrocław Centrum, podkreślając wartość współpracy z zespołem i osiągnięte sukcesy. Jego pozytywne podejście do zmiany, podkreślające znaczenie relacji i wzajemnego wsparcia w branży hotelarskiej, stanowi inspirację dla profesjonalistów w tej dziedzinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.