Hotel Meeting: Zarządzanie dobrostanem psychicznym – warsztat Kamila Czajkowskiego

0
495
Fot.: Horeca Business Club

Podczas zbliżającej się konferencji Hotel Meeting – Help Yourself, która odbędzie się 9-10 maja 2024 roku w Hotelu Kolumna Park k. Łodzi, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym warsztacie „Szewc bez butów – warsztat samopomocy psychologicznej dla siebie i zespołu”, prowadzonym przez Kamila Czajkowskiego, psychologa, coacha ICF, trenera biznesu oraz doświadczonego hotelarza.

Termin: 9-10 maja 2024
Lokalizacja: Hotel Kolumna Park k. Łodzi
Program i bilety: www.hotele.bsdpoland.pl

Warsztat ten skierowany jest do kadry menedżerskiej i wszystkich, którzy na co dzień zarządzają zespołami i dbają o dobrostan psychiczny swoich pracowników. Kamil Czajkowski podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat roli dbałości o zdrowie psychiczne w pracy, podkreślając, jak istotne jest dobre samopoczucie pracowników dla efektywności firmy.

Uczestnicy warsztatu otrzymają narzędzia do rozpoznania objawów chronicznego stresu, wypalenia zawodowego oraz przejawów mobbingu i przemocy psychicznej. Kamil Czajkowski nauczy, jak efektywnie reagować na te zjawiska, przeciwdziałać im i zapobiegać, co bezpośrednio przekłada się na lepsze wyniki biznesowe i atmosferę w miejscu pracy.

Podczas konferencji Hotel Meeting Camp każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział także w innych warsztatach:

  • „LinkedIn w hotelarstwie: buduj silną markę i zwiększaj sprzedaż” prowadzony przez Marcina Banaszkiewicza, Trenera LinkedIn i Topowego Głosa Polskiego LinkedIn.
  • „Odkryj moc pewności siebie i bądź skuteczny w życiu i biznesie” z Barbarą Lech, trenerką, coachem i mentorką.
  • „Siła motywacji: Jak pobudzić i utrzymać wysoką wydajność zawodową i osobistą” z Anną Urbańską, Master Trenerem STRUCTOGRAM i autorką 11 książek.

Sesja zdjęciowa i Hotelowe Party

Dodatkowo, wydarzenie obfitować będzie w szereg atrakcji takich jak profesjonalna sesja zdjęciowa, gra integracyjna z nagrodami, bogata przestrzeń wystawiennicza oraz wieczorne eventy, w tym before party i Hotelowe Party. To wszystko stwarza idealne warunki do nauki, nawiązywania kontaktów i dzielenia się inspiracjami.

Hotel Study Tour

Nowość w programie konferencji – ekskluzywna wycieczka po najciekawszych hotelach Łodzi, zaplanowana na 10 maja, tuż po śniadaniu. Hotelarze uczestniczący w wycieczce będą mieli okazję zwiedzać obiekty pod przewodnictwem dyrektorów generalnych, co pozwoli na dokładne przyjrzenie się specyfice każdego hotelu, ich ofercie oraz sposobom zarządzania. Jest to doskonała okazja do bezpośredniego poznania różnorodności branży i wymiany doświadczeń z liderami hotelarstwa.

Bezpłatne bilety

Dla hotelarzy zaangażowanych w rozwój swoich obiektów, mamy specjalną ofertę – 30 bezpłatnych biletów na konferencję dla tych, którzy wezmą udział w spotkaniach online z dostawcami w formule Business Speed Dating Online. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i odkrycia innowacyjnych produktów.

Program i rejestracja

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.hotele.bsdpoland.pl, aby zarejestrować się i dowiedzieć więcej o programie konferencji. Dołącz do nas, by czerpać z doświadczeń Piotra Osowca i innych wybitnych mówców, a także rozwijać swoje umiejętności i poszerzać horyzonty w otoczeniu branży hotelarskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.