Dzień otwarty w Akademii Leona Koźmińskiego – kierunek HORECA Menedżer

0
171

Zapraszamy na dzień otwarty online studiów podyplomowych Horeca Menedżer, w trakcie którego odbędzie się wykład Krzysztofa Kalicińskiego na temat sytuacji w branży gastronomicznej w dobie pandemii. Start 24 września (czwartek) o godzinie 18:00.

ZAPISY NA DZIEŃ OTWARTY ONLINE

Dla kogo skierowane są studia?

Reklama
  • właścicieli oraz menedżerów restauracji, hoteli, kawiarni
  • osoby prowadzące firmy cateringowe i eventowe
  • Szefów kuchni, chcących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie zarządzania
  • inwestorów zainteresowanych otwarciem różnych typów lokali gastronomicznych, hoteli, pensjonatów

Dlaczego warto?

  1. Bezcenna wiedza i doświadczenie topowych menedżerów – wśród wykładowców znajdziesz właścicieli hoteli, restauracji osoby zarządzające sieciami kawiarni, restauracji. Dowiesz się, jak odnoszą sukcesy w czasach kryzysu.
  2. Zdobędziesz kompetencje zarządcze – nauczysz się najlepszych praktyk z zakresu zarządzania firmą lub działem w branży HORECA, w tym zarządzania kosztami, czasem, zasobami, zakupami, sprzedażą. Poznasz zasady operacyjne Food&Beverage oraz w działalności restauracyjnej i bankietów. W czasach kryzysu nie zmieniły się fundamenty prawidłowego zarządzania. Zmieniło się to, że rynek jeszcze bardziej niż przedtem nie będzie wybaczał błędów.
  3. Zwiększysz efektywność swojego biznesu – jeśli prowadzisz własny biznes gastronomiczny, specjaliści z wieloletnim stażem pokażą Ci, jak efektywniej zarządzać kosztami oraz skutecznie promować swój biznes. Sporo uwagi poświęcimy nowym konceptom i pomysłom sprzedażowym oraz marketingowym. Sięgniemy także do doświadczeń z innych krajów w zakresie pomysłów na wychodzenie branży z turbulencji i kryzysu.
  4. Unikniesz kosztownych błędów – czas kryzysu to wiele zagrożeń, ale również okazje dla odważnych i umiejących myśleć strategicznie. Jeśli planujesz otworzyć własną restaurację lub hotel, dowiesz się, w jaki sposób topowi menedżerowie wybierają lokalizacje pod kolejne inwestycje i jak należy stworzyć biznesplan, aby zminimalizować ryzyko nieudanej inwestycji wartej często miliony złotych.

ZAPISY NA DZIEŃ OTWARTY ONLINE

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!