Paulina Studnicka dyrektorką generalną hotelu Mercure Szklarska Poręba Resort & Spa

0
1128
Fot.: Materiały LinkedIn - Paulina Studnicka

Paulina Studnicka została mianowana Dyrektorką Generalną hotelu Mercure Szklarska Poręba Resort & Spa, jak poinformowała na swoim profilu LinkedIn.

Paulina Studnicka posiada bogate doświadczenie w branży hotelarskiej. Ostatnio pełniła funkcję dyrektorki generalnej w Tremonti Sp. z o.o. przez 1 rok i 7 miesięcy. Wcześniej była zastępczynią dyrektora generalnego w Tremonti Resort Bike & Ski przez 1 rok i 8 miesięcy. Jej kariera zawodowa obejmuje również stanowiska Housekeeping Managera w Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa oraz Room Division Managera w kilku hotelach w Edynburgu, Wielka Brytania. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży hotelowej.

Hotel Mercure Szklarska Poręba Resort & Spa jest położony w pobliżu Karkonowskiego Parku Narodowego i góry Szrenica. Obiekt dysponuje 140 pokojami na 5 piętrach, wszystkie wyposażone w łazienkę z prysznicem, zestaw do parzenia kawy i herbaty, zestaw do prasowania, minibar, smart TV oraz bezpłatnym WiFi. Restauracja Bergo serwuje dania lokalnej kuchni. Hotel jest również zlokalizowany 600 m od zespołu nartostrad SkiArena Szrenica.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.