Znana sieć fastfoodowa przedstawiła nowych licencjobiorców

0
983
W ostatnim czasie popularna amerykańska sieć barów szybkiej obsługi przyjęła w swoje szeregi czterech nowych licencjobiorców z Polski. Łącznie będą oni zarządzali sześcioma lokalami.

Rekrutacja w sieci McDonald’s jest bardzo złożona i składa się z wielu etapów. W jej skład wchodzą takie działania, jak złożenie aplikacji, rozmowy kwalifikacyjne, a także wyczerpujące i wymagające szkolenie rekrutacyjne.

Do grona osób, którym udało się przebrnąć przez ten żmudny proces dołączyły kolejne cztery. Restauracje w Rogozińcu i Chociszewie przejął Rafał Grzesiuk, zaś w Mińsku Mazowieckim Karolina Sokół, która o prowadzeniu restauracji marzyła już od dawna i jak sama przyznaje, wielomiesięczne szkolenie, jakie przeszła, było tego warte. Pozytywnie prowadzenie lokalu w Markuszowie ocenia też Sebastian Kwas. Licencjobiorca z Radomia, Waldemar Dziubiński uważa, że firma McDonald’s działa w pełni profesjonalnie i jest w pełni usatysfakcjonowany współpracą.

McDonald’s swoje lokale pod franczyzę oddaje już działające i w pełni wyposażone. Pierwszą restaurację nad Wisłą otwarto w 1992 roku. W naszym kraju działa już ponad 330 lokali licencyjnych, które prowadzi 66 licencjobiorców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.