Hotel Meeting – wkrótce zmiana cen biletów!

0
334

XI Hotel Meeting to konferencja tworzona przez hotelarzy dla hotelarzy. Najtańsze bilety są do kupienia tylko do końca października, więc to dobry moment na rejestrację.

Program i bilety są dostępne na www.hotele.bsdpoland.pl

Będzie to konferencja o roli ludzi, doświadczeń, budowaniu lojalności gości i pracowników w branży hotelowej. Moderatorzy i paneliści przedstawią mnóstwo swoich pomysłów na to jak zwiększać obłożenie, zyski, budować lojalność gości, ale także jak sprawiać, by zespół pracowników chciał tworzyć usługi gościnności na najwyższym poziomie.

Reklama

Tematyka i moderatorzy:

Adam Antonijczuk, Hostea – na co dzień pomaga firmom wprowadzać nowe usługi gościnności. Tworzy nagradzane produkty i koncepcje dla rozwiązań w zakresie wellness, spa i med. Adam wraz ze swoimi gośćmi porozmawia o tym jak będzie wyglądała przyszłość spędzania wolnego czasu. Odpowiedzą na pytanie „Gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla hoteli i czy będą nadal tak samo potrzebne?

Izabela Zug, Maxymilian Unique Hotel – dyrektorka zarządzająca i współwłaścicielka. Ze swoimi panelistami pomówi o bardzo ważnych kwestiach, m.in. o tym jak budować zaangażowanie pracowników poprzez zapewnienie im pozytywnych doświadczeń w miejscu pracy. Opowiedzą o tym jak doświadczenia pracowników obsługi przekładają się na doświadczenia gości oraz jak budować i doceniać lojalność pracowników wobec marki.

Piotr Tabor, Hotele Plus – właściciel jednej z większych w Polsce firm szkoleniowych dla sektora hotelarskiego. Doświadczony trener, prowadzący szkolenia w zakresie: zarządzania, sprzedaży, HR oraz zagadnień branżowych z hotelarstwa i turystyki. Ze swoimi gośćmi omówi chyba najważniejsze dziś kwestie, czyli koszty. Chudy budżet, a bogate doświadczenia Gości. Czy to jest możliwe? Na czym można, a na czym nie powinno się oszczędzać?

Maria Makal-Młynarska, pełnomocnik Zarządu ds. projektów hotelowych w PKL S.A.. Bardzo doświadczona managerka branży hotelowej. Wraz ze swoimi rozmówcami odpowie na pytanie jak lojalizować gości, a przede wszystkim jak na tym zarobić. Czy standardowe promocje dla stałych gości jeszcze mają sens. Co tak na prawdę sprawia, że goście chcą wracać w dane miejsce?

Karol Weber, Inspektor Hotelowy oraz Rafał Krzycki, wydawca Horeca Business Club, poprowadzą wspólnie Hyde Park, czyli blok, w którym wszyscy uczestnicy stają się panelistami i wspólnie omawiamy wszystkie najważniejsze sprawy związane z prowadzeniem biznesu hotelowego. To czas, w którym hotelarze pomagają innym hotelarzom.

Tylko do końca października obowiązują najniższe ceny na bilety:
– udział w konferencji oraz Hotelowym Xmas Party – 599 pln netto
– udział w konferencji – 349 pln netto

Program i bilety są dostępne na www.hotele.bsdpoland.pl

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.