Stołeczna inwestycja grupy Arche wchodzi w decydującą fazę

1
1058
Grupa Arche, dynamiczne rozwijająca się sieć hoteli historycznych i nowoczesnych, tworząca oryginalne pomysły na swoje inwestycje, w IV kwartale 2018 roku planuje otwarcie nowego czterogwiazdkowego obiektu: Arche Hotel Krakowska.

Hotel zlokalizowany jest w stołecznej dzielnicy biznesowej, przy Al. Krakowskiej, 4km od Lotniska Chopina, co w nawiązaniu do bliskiej lokalizacji z najważniejszymi węzłami komunikacyjnymi w centralnej Polsce, tworzy wygodny przystanek w podróży. Dzięki usytuowaniu budynku na rogu skrzyżowania z ulicą Łopuszańską, dogodnym staje się dojazd zarówno ze strony Centrum (7 km), jak i Służewca i Mokotowa. Lokalizacja jest znakomitym punktem spotkań biznesowych jak i wygodnym punktem odpoczynku w podróżach służbowych.

Źródło: www.arche.pl

Obiekt do dyspozycji gości pozostawia łącznie piętnaście sal, w tym największą dla ponad 700 osób. Powierzchnia konferencyjna 1700m2 daje ogromne możliwości do realizacji przedsięwzięć takich jak konferencje, lub prywatne uroczystości. Koncepcja dowolnej aranżacji przestrzeni konferencyjnej łączy w sobie wiele opracowań przygotowanych przez architektów dla funkcjonowania nie tylko sfery konferencyjnej ale również bankietowej, która często jest uwieńczeniem i podsumowaniem strony merytorycznej i szkoleniowej. Sala balowa o wysokości ponad 5m stawia wyzwania dla organizatorów imprez. Przygotowanie techniczne sali czynią ją jednym z atrakcyjniejszych miejsc do realizacji niepowtarzalnych wydarzeń. Można spodziewać się konferencji z innowacyjnym sprzętem technicznym lub eventów o charakterze widowiska.

Nowoczesny, inspirowany stylem Art Deco hotel może przyjąć jednorazowo ponad 600 gości, którzy w pokojach zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach mają możliwość relaksu w wygodnie urządzonych pokojach. Klimat luksusu, elegancji, sentymentalizmu tworzy niebanalny wystrój wnętrz pokoi. Każdy z gości może znaleźć własną przestrzeń, w której może wyrwać się z rytmu napiętego dnia.

Źródło: www.arche.pl

Restauracja Impresja dostępna dla każdego, nie tylko dla gości hotelowych. Usytuowana na parterze, przygotowana na podjęcie co najmniej 250 amatorów kulinarnych pokus. To miejsce łączące sztukę i tradycję kulinarną. Impresja splata europejskie smaki w nowoczesnym wydaniu. Szef Kuchni stawia na piedestale naturalne, zdrowe i świeże produkty. W przestrzennej, jasnej i komfortowej przestrzeni spokojnie można się zasiedzieć przy biznesowym lunchu, przyjacielskim wypadzie na kawę na lub rodzinnej kolacji. Specjalnie skomponowana karta win i alkoholi podkreśli smak każdej potrawy. Ponadto Bar w centralnej części Restauracji zachęca rozmaitym wyborem ciekawych trunków. W swoim repertuarze proponuje tradycyjne polskie wódki, egzotyczne i zaskakujące koktajle, oraz alkohole z różnych zakątków świata. Oferuje także szeroki wybór najbardziej popularnych i ulubionych napojów jak aromatyczna kawa i wyśmienita herbata.

Hotel zadbał o komfort gości poruszających się samochodem. Jako że niełatwo jest znaleźć miejsce postojowe w stolicy, dysponujemy dużym parkingiem podziemnym, dostępnym całą dobę.

Zespół Hotelu już nie może się doczekać, aż podejmuje pierwszych Gości i dokładając wszelkich starań, będzie miał sposobność na zaopiekowanie się każdą sferą udanego pobytu i zadbanie o dobre samopoczucie swoich gości.

Planowany termin realizacji całego przedsięwzięcia to IV kwartał 2018 r. Więcej informacji na temat postępów prac można znaleźć w mediach społecznościowych grupy Arche.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.