Wyndham Wrocław Old Town – wizualizacje

0
612
Fot.: Materiały prasowe Wyndham Wrocław Od Town

Za 3 tygodnie gości ma przyjąć pierwszy w Polsce hotel pod marką Wyndham, który będzie zlokalizowany we Wrocławiu. Zajrzyjcie do środka i zobaczcie jak będzie wyglądał.

W Polsce mało, a w zasadzie w ogóle nie znana marka Wyndham, a na świecie to lider hotelarski, który w ramach franczyzy posiada około 9000 hoteli i jest obecny niemal w 100 krajach. Jak widać po pierwszej polskiej inwestycji, firma rozwija swoje portfolio i pomimo kryzysu szuka swojego miejsca na nowych rynkach.

Wyndham Wrocław Old Town zaoferuje swoim gościom 205 pokoi. Do dyspozycji będzie restauracja oraz bar. Na najwyższym piętrze zlokalizowano strefę wellness z łaźnią parową i sauną. Goście będą mogli skorzystać także z siłowni. Oferta konferencyjna to 11 sal dla ponad 400 osób. Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Wrocławia sprawia, że obiekt będzie ciekawy dla gości indywidualnych, ale i biznesowych.

Fot.: Materiały prasowe Wyndham Wrocław Od Town

Hotelem zarządza Mogotel Hotel Group, jest to znany operator hotelowy, który obecny jest w krajach nadbałtyckich.

Christian Michel, wiceprezes ds. rozwoju Europy w Wyndham Hotels & Resorts EMEA
„Cieszymy się, że we współpracy z Mogotel otwieramy nasz pierwszy luksusowy hotel Wyndham w Polsce. Polska jest krajem z dużym potencjałem i bogatą ofertą turystyczną, która przyciąga zróżnicowany typ podróżnych. Dzięki korzystnym warunkom ekonomicznym i dużemu popytowi wewnętrznemu, Polska stwarza idealne możliwości rozwoju dla naszej branży i doskonale wpisuje się w firmową strategię rozwoju sieci w Europie.”

Ivans Dokicans, dyrektor ds. rozwoju i członek zarządu Mogotel Hotel Group
„Wrocław jest pięknym historycznym miastem dlatego jesteśmy dumni z debiutu marki Wyndham właśnie tutaj. Wyndham Wrocław Old Town to nasz drugi obiekt we współpracy z Wyndham Hotels & Resorts, po hotelu Wyndham Garden Munich Messe w Niemczech. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.”

Fot.: Materiały prasowe Wyndham Wrocław Od Town

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.