Wyndham Wrocław Old Town – wizualizacje

0
1298
Fot.: Materiały prasowe Wyndham Wrocław Od Town

Za 3 tygodnie gości ma przyjąć pierwszy w Polsce hotel pod marką Wyndham, który będzie zlokalizowany we Wrocławiu. Zajrzyjcie do środka i zobaczcie jak będzie wyglądał.

W Polsce mało, a w zasadzie w ogóle nie znana marka Wyndham, a na świecie to lider hotelarski, który w ramach franczyzy posiada około 9000 hoteli i jest obecny niemal w 100 krajach. Jak widać po pierwszej polskiej inwestycji, firma rozwija swoje portfolio i pomimo kryzysu szuka swojego miejsca na nowych rynkach.

Wyndham Wrocław Old Town zaoferuje swoim gościom 205 pokoi. Do dyspozycji będzie restauracja oraz bar. Na najwyższym piętrze zlokalizowano strefę wellness z łaźnią parową i sauną. Goście będą mogli skorzystać także z siłowni. Oferta konferencyjna to 11 sal dla ponad 400 osób. Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Wrocławia sprawia, że obiekt będzie ciekawy dla gości indywidualnych, ale i biznesowych.

Fot.: Materiały prasowe Wyndham Wrocław Od Town

Hotelem zarządza Mogotel Hotel Group, jest to znany operator hotelowy, który obecny jest w krajach nadbałtyckich.

Christian Michel, wiceprezes ds. rozwoju Europy w Wyndham Hotels & Resorts EMEA
„Cieszymy się, że we współpracy z Mogotel otwieramy nasz pierwszy luksusowy hotel Wyndham w Polsce. Polska jest krajem z dużym potencjałem i bogatą ofertą turystyczną, która przyciąga zróżnicowany typ podróżnych. Dzięki korzystnym warunkom ekonomicznym i dużemu popytowi wewnętrznemu, Polska stwarza idealne możliwości rozwoju dla naszej branży i doskonale wpisuje się w firmową strategię rozwoju sieci w Europie.”

Ivans Dokicans, dyrektor ds. rozwoju i członek zarządu Mogotel Hotel Group
„Wrocław jest pięknym historycznym miastem dlatego jesteśmy dumni z debiutu marki Wyndham właśnie tutaj. Wyndham Wrocław Old Town to nasz drugi obiekt we współpracy z Wyndham Hotels & Resorts, po hotelu Wyndham Garden Munich Messe w Niemczech. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.”

Fot.: Materiały prasowe Wyndham Wrocław Od Town

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.