Wydarzenia wirtualne i hybrydowe

0
205

Chcesz dowiedzieć się o możliwościach jakie daje realizacja spotkań online? Jak zaprojektować warstwę merytoryczną i emocjonalną wydarzenia wirtualnego? To kurs dla Ciebie! Na platformie edukacyjnej jest już dostępny nowy kurs pt. „Wydarzenia wirtualne i hybrydowe” prowadzony przez Krzysztofa Paradowskiego, Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu Concept Music Art.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy, dotyczącej eventów wirtualnych i hybrydowych osobom, które do tej pory nie miały nic wspólnego z wydarzeniami online i chcą rozpocząć z nimi swoją przygodę, a także dla tych, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę zdobytą w ostatnich miesiącach podczas pandemii. Eventy online są efektem naturalnej ewolucji i odpowiedzią na zmiany oraz potrzeby naszych czasów. Ewolucji, która z pewnością trwałaby 5-10 lat, a w związku z pandemią przyspieszyła kolosalnie. Po raz pierwszy mamy do czynienia z wydarzeniami online w tak szerokiej skali, tak dużym spektrum i tak wielkiej ilości. Podczas kursu dowiecie się jakie możliwości dają eventy online i jak wykorzystać ich potencjał jako narzędzie marketingowe i sposób na realizację założonych celów wydarzenia.

Program kursu zawiera poniższe elementy:

Reklama

1. Definicja wydarzeń online i hybrydowych
2. Rodzaje wydarzeń online
3. Narzędzia i obszary związane z realizacją wydarzeń online
4. Platforma
5. Studio
6. Streaming, realizacja video, połączenia zdalne
7. Projektowanie contentu multimedialnego
8. Technologie innowacyjne
9. Elementy angażujące uczestników
10. Networking
11. Sponsorzy
12. Wystawcy
13. Bezpieczeństwo
14. Korzyści
15. Zagrożenia
16. Perspektywa uczestnika
17. Przygotowanie produkcji i realizacja

Kurs jest częścią cyklu “Zarządzanie w branży MICE”, który składa się z 10 szkoleń, kierowanych zarówno do osób zaczynających karierę w branży MICE (bezpłatnie) jak i do kadry kierowniczej (odpłatnie). Każdy kurs kończy się testem kompetencyjnym oraz wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia. Cały cykl szkoleń został podzielony tematycznie tak, aby wraz z raportami i opracowaniami udostępnianymi na platformie online, stanowiły kompendium wiedzy o branży MICE. Po ukończeniu i pozytywnym zaliczeniu wszystkich 10 kursów, otrzymuje się certyfikat Event Managera.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, można brać udział w kursach w dowolnym, wybranym czasie przez okres 6 miesięcy od rejestracji.

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii

Dodatkowych informacji udziela:
Anna Górska, Kierownik Projektu
Symposium Cracoviense Doradca Zarządu
ICCA Board Member
SKKP Wiceprezes ds. Współpracy Międzynarodowej

[email protected]

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!