Park Inn by Radisson Poznań z nowym dyrektorem

0
1356

Początek miesiąca to zazwyczaj pojawiające się informacje o zmianach personalnych na poszczególnych stanowiskach. Tym razem zmiana nastąpiła na stanowisku dyrektora generalnego Park Inn by Radisson Poznań.

Stanowisko objął Maciej Knyrek od wielu lat związany z branżą hotelową. Tak na prawdę do Radissona wraca po 21 latach, gdzie jak sam mówi rozpoczynał swoją karierę zawodową. W międzyczasie pracował dla takich obiektów jak Holiday Inn, Scandic, Best Western Plus w Brzegu, AC by Marriott Wrocław czy Courtyard/Moxy w Szczecinie.

Przychodzi do obiektu w czasach gdy przed hotelarzami są zupełnie nowe wyzwania wywołane przez epidemię. Maciej jest pełny optymizmu a jego główne zadania będą opierały się na wzmocnieniu obecnego zespołu oraz ponowny rozruch hotelu, co będzie bardzo dużym wyzwaniem.

Maciej Knyrek, dyrektor generalny Park Inn by Radisson Poznań
„Po 21 latach wracam do sieci, w której rozpoczynałem karierę hotelarza. Później był wrocławskie Holiday Inn, Scandic, Best Western Plus w Brzegu, AC by Marriott Wrocław i pre-opening w Courtyard/Moxy w Szczecinie. Od 1.06. objąłem Park Inn by Radisson Poznań. Świetnie położony lifestylowy hotel ze 166 pokojami. Zespół poznańskiego Park Inn zdążył już zdobyć serca gości wyjątkową obsługą.

Wzmocnienie zespołu po pandemii i postpandemiczny re-start hotelu. Oczywiście będę także odpowiedzialny za relacje z właścicielem hotelu.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.