Wirtualni przewodnicy

0
468

Pandemia połączyła polskich przewodników z całego świata i sprawiła, że stworzyli wyjątkowe miejsce w sieci dla ludzi kochających poznawać świat: www.przewodnicybezgranic.pl. Właśnie obchodzą swój pierwszy rok działalności.

Rok temu, kiedy rozpoczęła się pandemia nagle załamał się świat przewodników – stracili pracę, ale i możliwość dzielenia się swoją pasją do miejsc, w których mieszkają. Sytuacja, w której się znaleźli nie załamała ich, a tylko zmotywowała do połączenia sił. W ten sposób powstał wyjątkowy projekt Przewodnicy bez Granic, w ramach którego wymieniają się między sobą doświadczeniem oraz wspierają się w tym trudnym czasie.

Dziś po roku od powstania, Przewodnicy bez granic to prężnie działająca grupa licząca sobie prawie 50 przewodników z 23 krajów z różnych części świata. Pracując zdalnie i spotykając się wyłącznie w przestrzeni wirtualnej, pomimo życia w różnych strefach czasowych, stworzyli platformę jakiej do tej pory nie było. Miejsce to stało się punktem spotkań między przewodnikami, a ludźmi spragnionymi podróży. Wokół inicjatywy szybko powstała społeczność wiernych fanów, których serca podbili przewodnicy, dzieląc się nie tylko swoją wiedzą, ale i pozytywną energią.

Reklama

Oglądalność środowych spotkań „LIVE z życia przewodnika” gromadzi setki oglądających, a organizowane spacery online na żywo cieszą się popularnością wśród tysięcy użytkowników Facebooka. Projekt spotkał się również z zainteresowaniem ze strony mediów goszcząc zarówno w prasie, radiu i telewizji.

Swoje pierwsze urodziny Przewodnicy bez Granic będą celebrowali przez tydzień począwszy od 21.03.2021. Wśród niespodzianek jakie przygotowali znajdą się:
• wirtualna prywatka z transmisją na żywo na Facebooku
• live z gośćmi specjalnymi, którymi będą wierni fani projektu
• premiera kolejnego klipu Przewodników bez Granic – „Wszyscy razem”
• video „Przewodnickie rozkminki”, w którym przewodnicy zwierzają się, czym jest dla
nich ten projekt
• bajka-interpretacja logo Przewodników bez Granic

Poznajcie nas lepiej! Przekonajcie się sami, że nawet z najgorszych sytuacji mogą powstać wspaniałe projekty jednoczące ludzi. Zapraszamy do świętowania razem z nami!

PRZEWODNICY BEZ GRANIC
Jesteśmy inicjatywą zrzeszającą polskich przewodników z całego świata. Dajemy alternatywę dla wykonywania pracy przez przewodników w nowej rzeczywistości, a turystom umożliwiamy odkrywanie odległych krajów na różne sposoby, zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i realnej.

W ramach projektu powstają pełne ciekawostek video quizy i wirtualne spacery po różnych zakątkach świata. W naszym sklepiku można znaleźć również kulinarny e-book „W 80 potraw dookoła świata”, który napisało 28 przewodników z 15 krajów. W ramach naszej działalności pomagamy przygotować się do wyjazdu, aby ten był pełen niezapomnianych wrażeń. Od niedawna oferujemy również spacery online na żywo, które prowadzone są przez przewodników zgromadzonych w ramach naszego projektu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.przewodnicybezgranic.pl. Po raz pierwszy w jednym miejscu znajdziecie kontakt do świetnych i sprawdzonych polskich przewodników z całego świata. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, tworząc w ten sposób niezwykłą i rzetelną skarbnicę informacji przydatnych ludziom ciekawym tego, co kryje się za horyzontem.

Bo wiedzieć jest fajnie. Po prostu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.