Wirtualni przewodnicy

0
580

Pandemia połączyła polskich przewodników z całego świata i sprawiła, że stworzyli wyjątkowe miejsce w sieci dla ludzi kochających poznawać świat: www.przewodnicybezgranic.pl. Właśnie obchodzą swój pierwszy rok działalności.

Rok temu, kiedy rozpoczęła się pandemia nagle załamał się świat przewodników – stracili pracę, ale i możliwość dzielenia się swoją pasją do miejsc, w których mieszkają. Sytuacja, w której się znaleźli nie załamała ich, a tylko zmotywowała do połączenia sił. W ten sposób powstał wyjątkowy projekt Przewodnicy bez Granic, w ramach którego wymieniają się między sobą doświadczeniem oraz wspierają się w tym trudnym czasie.

Dziś po roku od powstania, Przewodnicy bez granic to prężnie działająca grupa licząca sobie prawie 50 przewodników z 23 krajów z różnych części świata. Pracując zdalnie i spotykając się wyłącznie w przestrzeni wirtualnej, pomimo życia w różnych strefach czasowych, stworzyli platformę jakiej do tej pory nie było. Miejsce to stało się punktem spotkań między przewodnikami, a ludźmi spragnionymi podróży. Wokół inicjatywy szybko powstała społeczność wiernych fanów, których serca podbili przewodnicy, dzieląc się nie tylko swoją wiedzą, ale i pozytywną energią.

Oglądalność środowych spotkań „LIVE z życia przewodnika” gromadzi setki oglądających, a organizowane spacery online na żywo cieszą się popularnością wśród tysięcy użytkowników Facebooka. Projekt spotkał się również z zainteresowaniem ze strony mediów goszcząc zarówno w prasie, radiu i telewizji.

Swoje pierwsze urodziny Przewodnicy bez Granic będą celebrowali przez tydzień począwszy od 21.03.2021. Wśród niespodzianek jakie przygotowali znajdą się:
• wirtualna prywatka z transmisją na żywo na Facebooku
• live z gośćmi specjalnymi, którymi będą wierni fani projektu
• premiera kolejnego klipu Przewodników bez Granic – „Wszyscy razem”
• video „Przewodnickie rozkminki”, w którym przewodnicy zwierzają się, czym jest dla
nich ten projekt
• bajka-interpretacja logo Przewodników bez Granic

Poznajcie nas lepiej! Przekonajcie się sami, że nawet z najgorszych sytuacji mogą powstać wspaniałe projekty jednoczące ludzi. Zapraszamy do świętowania razem z nami!

PRZEWODNICY BEZ GRANIC
Jesteśmy inicjatywą zrzeszającą polskich przewodników z całego świata. Dajemy alternatywę dla wykonywania pracy przez przewodników w nowej rzeczywistości, a turystom umożliwiamy odkrywanie odległych krajów na różne sposoby, zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i realnej.

W ramach projektu powstają pełne ciekawostek video quizy i wirtualne spacery po różnych zakątkach świata. W naszym sklepiku można znaleźć również kulinarny e-book „W 80 potraw dookoła świata”, który napisało 28 przewodników z 15 krajów. W ramach naszej działalności pomagamy przygotować się do wyjazdu, aby ten był pełen niezapomnianych wrażeń. Od niedawna oferujemy również spacery online na żywo, które prowadzone są przez przewodników zgromadzonych w ramach naszego projektu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.przewodnicybezgranic.pl. Po raz pierwszy w jednym miejscu znajdziecie kontakt do świetnych i sprawdzonych polskich przewodników z całego świata. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, tworząc w ten sposób niezwykłą i rzetelną skarbnicę informacji przydatnych ludziom ciekawym tego, co kryje się za horyzontem.

Bo wiedzieć jest fajnie. Po prostu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj