The Crown Kraków: pierwszy hotel Handwritten Collection w Polsce

0
743
Fot.: FB - The Crown Krakow - Handwritten Collection

The Crown Handwritten Collection to nowo otwarty hotel w Krakowie, zlokalizowany blisko rynku. Jest to pierwszy hotel marki Handwritten Collection w Polsce i drugi w Europie Wschodniej. Hotel ten oferuje 44 pokoje, owalne apartamenty, restaurację z barem i zaplecze konferencyjne.

Budynek hotelu, zaprojektowany przez Wacława Krzyżanowskiego i oddany do użytku w 1923 roku, znajduje się przy ulicy Królewskiej 6. Wnętrza hotelu są inspirowane stylem art déco. Na pięciu kondygnacjach hotelu znajdują się 44 pokoje, restauracja, bar, przestrzeń konferencyjno-bankietowa i strefa fitness.

Hotel The Crown Kraków Handwritten Collection jest zarządzany przez spółkę PI Apartamenty&Hotele. Hotel znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych części Krakowa, blisko Alej Trzech Wieszczów i Rynku Głównego. Stare Miasto, Wawel i Kazimierz są w zasięgu kilkunastominutowego spaceru.

Marka Handwritten Collection została stworzona w 2023 roku. Plany zakładają, że do 2030 roku portfolio Handwritten Collection zapełni 250 hoteli na całym świecie. Marka Handwritten Collection należy do grupy Accor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.