W Wejherowie otwarto restaurację United Chicken

0
717

6 lipca w Wejherowie uruchomiono kolejny lokal sieci United Chicken. To czternasta lokalizacja na mapie tej marki, której menu oparte jest o smażonego kurczaka w chrupiącej panierce.

Kilka dni temu informowaliśmy o nowych inwestycjach sieci McDonald’s czy Max Premium Burgers. Dzisiejsza informacja pokazuje, że sprawdzone i szybkie koncepty gastronomiczne dobrze sobie poradziły z pandemią i nadal inwestują w swój rozwój. Być może jest to również efektem większego zainteresowania franczyzobiorców, którzy szukają stabilnych inwestycji.

Restauracja zlokalizowana jest przy ul. Przemysłowej 1b w Wejherowie. Drzwi lokalu otworzono punktualnie o godz. 12:00, a dla pierwszych gości restauracja przygotowała promocję w postaci bezpłatnego napoju gazowanego do każdego zamówienia.

Reklama

Ze strony internetowej sieci United Chicken:
„Czym jest United Chicken? Jesteśmy siecią restauracji specjalizujących się w serwowaniu kurczaka typu “crispy”.

Naszą tajemnicą jest unikatowa panierka, która jest mieszanką doskonale skomponowanych przypraw, w tym pieprzu cayenne. Udało nam się wyjątkowo zbalansować stopień pikantności, dzięki czemu każdy, bez względu na preferencje, będzie zadowolony ze smaku.

Początki United Chicken sięgają 2010 roku. Wtedy powstał pomysł stworzenia miejsca, w którym każdy może poczuć ducha amerykańskiej restauracji.

Naszego kurczaka przygotowujemy ręcznie, na miejscu w każdej z naszych restauracji.
Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi lokalnymi dostawcami, dzięki czemu nasze mięso nigdy nie jest poddawane procesowi zamrażania.”

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!