W Szczecinie powstanie ibis Styles

0
1121
W Szczecinie powstanie hotel ibis Styles. Będzie to pierwszy w tym mieście hotel tej marki. W środę 27 marca odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego. Planowany termin oddania hotelu do użytku to IV kwartał 2020 roku.

Do dyspozycji gości będzie 161 pokoi, restauracja Winestone oraz WineBar. Obiekt wyposażony będzie także w sale konferencyjne, strefa fitness oraz parking podziemny. Projektem zajęło się Federacyjne Biuro Architektoniczne.

„Cieszę się, że ta część Starego Miasta się zmieni. Powstanie atrakcyjna przestrzeń, która niebawem wypełni się mieszkańcami oraz turystami. Goście hotelu ibis Styles, będą także gośćmi miasta Szczecin. Oferujemy im nowoczesną metropolię, która nie przytłacza. Miasto, w którym warto zatrzymać się na dłużej, poznać jego historię oraz najnowsze ikony takie jak choćby Filharmonia czy nadodrzańskie bulwary. Już dziś zapraszam” – zaznacza Piotr Krzystek, prezydent Szczecina.

Motywem hotelu ibis Styles Szczecin Stare Miasto będzie cyrk. Całość utrzymana będzie w kolorach typowo cyrkowych, czyli czerwień, biel i złoto. We wspólnych przestrzeniach pojawią się fotografie oraz dekoracje imitujące instrumenty muzyczne które można spotkać w cyrku.

„Każdy hotel ibis Styles ma swój unikalny temat przewodni, który nadaje charakter całemu obiektowi. Przejawia się on w niemal każdym elemencie wnętrz i buduje niezapomniane wrażenia z pobytu” – mówi Ireneusz Węgłowski, wiceprezes zarządu Orbis SA.„Goście hotelu niewątpliwie docenią wyjątkowy wystrój wnętrz i znakomitą lokalizację obiektu.”

Grupa Orbis, zgodnie z przyjętą strategią, rozwija sieć hoteli w Polsce i Europie Wschodniej poprzez umowy zarządzania i franczyzy oraz własne inwestycje w największych aglomeracjach realizowane we współpracy z lokalnymi partnerami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.