W lipcu Hotelarze w Polsce będą obchodzić swoje święto

0
345

29 lipca ponownie będziemy obchodzić Dzień Hotelarza. Rok 2020 jest szczególny. Branża turystyczna dotkliwie odczuła skutki epidemii koronawirusa. Przyszłość wielu hoteli i samych hotelarzy jest wciąż niepewna. Tym bardziej potrzebne są okazje, które jednoczą. Medialnie wydarzenie wspiera Horeca Business Club. 

Idea tego dnia powstała z myślą o wszystkich osobach, które z pasją świadczą usługę gościnności i niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi. Dotąd hotelarze w Polsce nie mieli swojego święta, a absolutnie na nie zasługują – mówi Karol Weber, hotelarz i autor bloga enjoyyourstay.pl, znany jako Inspektor Hotelowy, który zainicjował święto w 2014 roku.

Tego dnia odbędzie się po raz drugi impreza Trust Me, I’m a Hotelier, promująca święto. Zeszłoroczne wydarzenie w hotelu Moxy Warsaw Praga skupiło 150 uczestników z całego kraju i okazało się sporym sukcesem.

Reklama

Partnerem wydarzenia w tym roku jest Centrum Praskie Koneser i Muzeum Polskiej Wódki.

Niebawem ruszą zapisy uczestników. Informacje na temat wydarzenia publikowane są na bieżąco na stronie:

https://www.facebook.com/events/1776258452498114/

Firmy z branży horeca, które chciałyby wesprzeć finansowo wydarzenie, proszone są o kontakt z organizatorami pod adresem:

[email protected]

Karol Weber znany jest w branży pod pseudonimem Inspektor Hotelowy. Z wykształcenia hotelarz i magister zarządzania zasobami ludzkimi. Z branżą hotelarską związany jest od blisko 20 lat. Zdobywał wiedzę i doświadczenie na stanowiskach liniowych i kierowniczych w Recepcji, Służbie Pięter i Gastronomii, w międzynarodowych sieciach hotelowych (m.in. Four Seasons i InterContinental).

Karol propaguje kulturę organizacyjną opartą na rozwijaniu kapitału ludzkiego, dbałości o najwyższą jakość świadczonych usług oraz zasadzie ‘jeden zespół – wspólny cel’. Swoją wiedzą, pasją i energią dzieli się z innymi, którym również zależy na profesjonalizacji polskiego hotelarstwa. Specjalizuje się zwłaszcza w hotelach butikowych i luksusowych. Doradza inwestorom przy tworzeniu koncepcji hoteli, pomaga w ich otwarciach, kontroluje jakość obsługi i szkoli personel.

Na swoim blogu Enjoyyourstay.pl opisuje trendy w hotelarstwie i podróżach, recenzuje i rekomenduje hotele.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!