#PomagamyPomagającym – Wiodący program lojalnościowy Accor, ALL – Accor Live Limitless, ruszył z apelem charytatywnym

0
745

ALL nawiązał współpracę z Europejską Federacją Banków Żywności (FEBA), aby wspierać banki żywności w Polsce i w całej Europie Północnej.Wiodący program lojalnościowy Accor, ALL – Accor Live Limitless, ruszył z bożonarodzeniowym apelem charytatywnym, dając członkom możliwość wykorzystania swoich punktów na pomoc dla banków żywności w Polsce i w całej Europie Północnej.

W te święta członkowie ALL – Accor Live Limitless mogą przekazać swoje punkty Reward na rzecz Europejskiej Federacji Banków Żywności, która wspiera i reprezentuje największą europejską sieć 430 Banków Żywności w 29 krajach.

Przekazując punkty Reward, członkowie programu lojalnościowego mogą odmienić czyjeś życie. Zaledwie 2000 punktów Reward wspomoże Banki Żywności zapewniając jeden posiłek 30 potrzebującym w tym trudnym okresie osobom.

Od początku 2020 roku popyt na żywność wzrósł nawet o 30% na poziomie europejskim, osiągając od 6% do 90% w różnych krajach w porównaniu z okresem przed pandemią COVID-19 w Europie. W 2018 roku Eurostat oszacował, że 33 mln Europejczyków przeżywa deprywację materialną, zaś obecnie miliony więcej ludzi jest w potrzebie i po raz pierwszy proszą o pomoc, aby móc położyć na stole ciepły posiłek dla siebie i swoich bliskich.

Ruth Finnis, rzeczniczka ALL, powiedziała: „Jeśli ten rok coś nam pokazał, to to, że możemy dokonać dużych zmian w naszym sposobie życia, pracy i wzajemnej troski. Możemy teraz działać razem, aby coś zmienić”.

Aby uzyskać więcej informacji i przekazać darowiznę, odwiedź witrynę:

https://limitlessexperiences.accor.com/european%20food%20banks%20federation

Darowizny punktów ALL Reward można przekazywać do 18 stycznia 2021 roku.

Świąteczny apel wspiera banki żywności prowadzone przez FEBA w Europie Północnej:

Austria (Wiener Tafel), Belgia (Fédération Belge des Banques Alimentaires), Estonia (Toidupank), Irlandia (FoodCloud), Litwa (Maistobankas), Luksemburg (Banque Alimentaire de Luxembourg), Niemcy (Tafel Deutschland e.V.), Niderlandy (Voedselbanken Nederland), Polska (Federacja Polskich Bankow Zywnosci), Republika Czeska (Ceska Federace Potravinovych Bank), Słowacja (Potravinova Banka Slovenska), Szwajcaria (Partage), Ukraina (Food Bank Ukraine), Wielka Brytania (FareShare) i Włochy (Fondazione Banco Alimentare ONLUS).

O ALL – Accor Live Limitless

ALL – Accor Live Limitless to towarzysz codziennego stylu życia, ulepszający marki, usługi i partnerstwa oferowane przez ekosystem Accor. ALL zapewnia znaczące doświadczenia oraz nagrody swoim najbardziej zaangażowanym gościom i klientom, jednocześnie umożliwiając im pracę, życie i zabawę daleko poza ich pobytem, w domu i na całym świecie. Dzięki tej bogatej ofercie Accor ożywia swoją strategię „Augmented Hospitality” dzięki nowym platformom cyfrowym, kultowym partnerstwom (karty kredytowe, mobilność, linie lotnicze, rozrywka z AEG, IMG, Paris Saint-Germain) i globalnym planem wdrożenia dla wszystkich jego gości i dla 65 milionów członków programu lojalnościowego.

ALL

O FEBA

Europejska Federacja Banków Żywności (FEBA) jest europejską organizacją non-profit współpracującą z 24 pełnoprawnymi członkami i 5 członkami stowarzyszonymi w 29 krajach europejskich. Od 1986 r. Misja FEBA polega na reprezentowaniu swoich członków na szczeblu europejskim i międzynarodowym; wspierając i umacniając Banki Żywności w Europie poprzez zapewnianie szkoleń, wymianę najlepszych praktyk i wiedzy oraz rozwijanie partnerstw; a także wspierając tworzenia nowych Banków Żywności. FEBA zrzesza 430 Banków Żywności, które są zaangażowane w walkę z marnotrawieniem żywności i zapewnieniem wyżywienia dla najbardziej potrzebujących. W 2019 roku nasi członkowie dokonali redystrybucji 768000 ton żywności od 4 do 9,5 mln osób najbardziej potrzebujących za pośrednictwem 45283 organizacji charytatywnych i dzięki 32 280 współpracowników (84% wolontariuszy).

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.eurofoodbank.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.