Restauracja Juju z kuchnią perską dołączyła do grona najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja

0
1012

Juju to pierwszy w Polsce lokal nowej marki. W planach właścicieli jest stworzenie sieci lokali pod tym szyldem w różnych miastach. Restauracja serwuje potrawy przyrządzane z oryginalnych składników i bazujące na tradycyjnych przepisach kuchni perskiej. W menu są m.in. dania główne, orientalne zupy, napoje i desery.

To kolejny nowy lokal na gastronomicznej mapie Sukcesji. Niedawno, na powierzchni 800 mkw., została otwarta restauracja Włoski Temat z kuchnią włoską.

Sukcesywnie urozmaicamy usługowy i gastronomiczny tenant mix, ponieważ takie są oczekiwania naszych klientów i wymogi zmieniającego się rynku. Dbamy o to, by wśród najemców były zarówno znane marki, jak  i  nowe, autorskie koncepty. Dzięki temu klienci zyskują zróżnicowaną ofertę, dostosowaną do własnych potrzeb i zasobności portfeli – mówi Dariusz Michalak, dyrektor ds. komercjalizacji Sukcesji.

Sukcesja jest najnowszym centrum handlowym w Łodzi, położonym blisko ścisłego centrum, w sąsiedztwie m.in. Expo Łódź, Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ i  nowych osiedli mieszkaniowych. Na ponad 128 tys. mkw. powierzchni całkowitej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu znajdują się pasaż handlowy ze strefą gastronomiczną i część rekreacyjno-rozrywkowa z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem Helios. Do dyspozycji klientów jest dwupoziomowy parking na ponad 1 tys. miejsc, na którym są dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Inwestorem jest spółka Fabryka Biznesu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.